Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Akcja regeneracja!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Mamy po godzinach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
owsianka

PostWysłany: Sro Mar 21, 2018 08:28    Temat postu: Akcja regeneracja! Odpowiedz z cytatem

Drogie mamy, wiosna przyszła (chociaż nie widać i nie czućWink czas na pozimową regenerację skóry! Zapraszam do przyłączenia się! Skóra będzie nam za to wdzięczna Smile Tu poznacie szczegóły: https://e-ziaja.com/pl/blog/27_regeneracja-skory-twarzy-dloni.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Mar 21, 2018 08:28    Temat postu:

Powrót do góry
pusiaczekq

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2018 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ha, zima zima zła, jak dobrze że już odeszłaaa Razz
Ja już w trakcie zimy miałam skórę w opłakanym stanie, zwłaszcza dłonie. I tak zaczęłam od tamtej pory stosować dermokosmetyki z serii Cetaphil (dostępne tylko w aptece). Twarz oczyszczałam emulsją micelraną Cetaphil EM Do mycia, póżniej smarowałam ją (i w zasadzie też całe cialo - wieczorem) balsamem do twarzy i ciała Cetaphil MD Dermoprotektor, a na dłonie przed wyjściem z domu stosowałam krem intensywnie nawilżający Cetaphil DA Ultra. Wszystkie preparaty się sprawdziły a skóra była odpowiednio nawilżona, ochroniona przed wiatrem i mrozem, ogólnie suuuuper jestem zadowolona z tego zakupu. 
Powrót do góry
misio.pedzelek

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A pamiętacie o dokładnym oczyszczaniu skóry twarzy? Demakijaż do połowa sukcesu w drodze do zdrowego wyglądu skóry Smile http://wirtualnekosmetyki.pl/-nowe-wdrozenia/oczyszczanie-skory-twarzy---poznaj-sekrety-pieknej-cery
Powrót do góry
terenia

PostWysłany: Sob Maj 26, 2018 08:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby cera była zadbana to trzeba stosować odpowiednie kosmetyki. Nie można jednak działać "półśrodkami". Ostatnio słyszałam że krem głęboko nawilżający i odżywczy tej firmy Calluna Medica jest bardzo dobry, wchłania się szybko, nie pozostawia tłustych plam, a skóra jest nawilżona. Sama mam skórę suchą i ściąga mi się bardzo więc chyba wypróbuję.
Powrót do góry
gartey

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za bardzo pomocne informacje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kala90

PostWysłany: Sro Lip 04, 2018 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny jeśli chodzi o dłonie to koniecznie zainteresujcie się maską złuszczającą Epiltouch byOlie! Poczytacie o niej na stronie www.byolie.com. To świetny produkt, w którym sama się zakochałam! Używam regularnie raz w miesiącu i mam dłonie w fantastycznym stanie. A to takie proste w obsłudze!
Powrót do góry
Mateo 77

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brzmi to naprawdę ciekawie Smile Ja jestem pozytywnie zaskoczony tym, że teraz tyle osób decyduje się na zabiegi medycyny estetycznej. W sumie patrząc jak działa Klinika Krajewski w http://estivance.pl/technologie/sono-queen/ stwierdzam, że ma to sens. Skoro w bezpieczny i szybki sposób można zmienić swój wygląd, to dlaczego by tego nie zrobić? Smile
Powrót do góry
tamara

PostWysłany: Pon Lip 16, 2018 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znacie może kosmetyki marki https://www.gobli.pl/busajna-olejek-do-ciala-naturalny-wytwarzany-wedlug-arabskiej-receptury-100ml-p4802 które można stosować przy cerze trądzikowej? Z tego, co czytałam olejek nie zapycha porów i łagodzi zmiany zapalne. Skład też zachęca, bo zawiera wiele naturalnych składników i wyciągów z roślin.
Powrót do góry
kala90

PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 08:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o kosmetyki do pielęgnacji to polecam kosmetyki azjatyckie. Od jakiegoś czasu są to moje ulubione produkty. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Trzeba jednak pamiętać o tym, że najlepsze efekty są przy stosowaniu wszystkich kroków równocześnie.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Sie 07, 2018 08:33    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Mamy po godzinach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: