Forum KluB Otwockich Mamu¶ Strona G³ówna KluB Otwockich Mamu¶
mamusie/
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Telewizja u jakiego dostawcy?
Id¼ do strony 1, 2, 3  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamu¶ Strona G³ówna -> Mamy po godzinach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
kristen



Do³±czy³: 26 Lis 2014
Posty: 14

PostWys³any: Czw Sty 08, 2015 10:40    Temat postu: Telewizja u jakiego dostawcy? Odpowiedz z cytatem

Hej,
Przeprowadzi³am siê wraz z mê¿em do nowego mieszkania i zaczyna siê zastanawiaæ nad zakupem jakie¶ telewizji tz. Pakietu do tej pory byli w³a¶ciciele korzystali z cyfrowej telewizji jednak nie jestem przekonana czy rzeczywi¶cie talerz jest taki dobry okaza³o siê ¿e w ci±gu ostatnich kilku miesiêcy pod³±czono do naszej puszki przy³±cze https://toya.net.pl/telewizja co s±dzicie o ofercie ? Czy maj± bogaty pakiet kana³ów?
Dziêki za odpowied¼
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Reklama






Wys³any: Czw Sty 08, 2015 10:40    Temat postu:

Powrót do góry
NiePlaczEfka



Do³±czy³: 03 Wrz 2017
Posty: 22

PostWys³any: Sro Pa¼ 04, 2017 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od ¿adnego.

Ostatnio zmieniony przez NiePlaczEfka dnia Wto Mar 06, 2018 21:33, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
koronna2



Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017
Posty: 184

PostWys³any: Pon Pa¼ 30, 2017 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konkurencyjne ceny znalaz³am u nowego dostawcy telewizji. Od dawna szuka³am czego¶ w rozs±dnej cenie, ale i dobrej jako¶ci. Dziêki tym zestawieniom takich firm https://www.totalmoney.pl/energia_dom, znalaz³am to, czego szuka³am. Teraz p³acê za telewizjê o wiele mniej a mam te same kana³y co wcze¶niej.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
zadowolona



Do³±czy³: 29 Lis 2017
Posty: 13

PostWys³any: Wto Lut 27, 2018 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja to mam tv od upc https://www.upc.pl/telewizja/poznaj-telewizje-upc/horizon/ . ¦wietna oferta, która daje naprawdê spore mo¿liwo¶ci je¶li chodzi o ogl±danie telewizji
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
NiePlaczEfka



Do³±czy³: 03 Wrz 2017
Posty: 22

PostWys³any: Wto Mar 06, 2018 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie najwa¿niejszy jest dobry telewizor, dlatego postanowi³am zakupiæ co¶ nowego, lepszego, z porz±dn± jako¶ci± obrazu i d¼wiêku. Je¶li mo¿ecie co¶ poleciæ, to chêtnie wezmê pod uwagê wszystkie sugestie. Na razie obczajam sobie porównywarkê telewizorów, ale nie mogê siê jeszcze zdecydowaæ na nic konkretnego.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
larisa



Do³±czy³: 27 Mar 2018
Posty: 5

PostWys³any: Wto Mar 27, 2018 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam TV w Toya i nie mam ¿adnych problemów
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
koronna2



Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017
Posty: 184

PostWys³any: Czw Cze 14, 2018 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ogl±dacie czasami co¶ w internecie? Teraz te¿ mo¿na wiele filmów, seriali czy wydarzeñ sportowych znale¼æ w internecie. Wiem, ¿e tutaj https://betonline.net.pl jest mnóstwo skrótów meczy, najnowszych wydarzeñ ze sportu. Lubicie ogl±daæ mecze?
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
lapintara



Do³±czy³: 18 Cze 2018
Posty: 5

PostWys³any: Pon Cze 18, 2018 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam swojego sprawdzonego i nie narzekam
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Radosna



Do³±czy³: 11 Kwi 2018
Posty: 89

PostWys³any: Pon Cze 25, 2018 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie dziwiê siê, ¿e o to pytacie, poniewa¿ dostawców jest sporo, ale nie wszyscy na tyle kompetentni, by móc im zaufaæ. Dlatego chêtnie podzielê siê namiarem do fiimy Koba https://www.koba.pl/telewizja/ , która zajmuje siê telewizj± cyfrow± na Podlasiu. Z nimi wszystko dzia³a, a pod³±czenie nie kosztuje wiele . Obs³uga jest mi³a i kompetentna.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
tamirka66



Do³±czy³: 27 Gru 2017
Posty: 42

PostWys³any: Sro Lip 25, 2018 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam fajny pakiet od upc w domu https://www.upc.pl/telewizja/kup-telewizje/ mam ponad 150 kana³ów tv i do tego mega szybki internet, wiec nie ma nudy. jak mam ochotê to sobie co¶ fajnego za³±czê i tez jest git, nie musze wychodziæ do kina ani do teatru, bo wszystko mam w zasiêgu reki
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
awosa



Do³±czy³: 24 Cze 2017
Posty: 138

PostWys³any: Sob Pa¼ 27, 2018 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy od firmy Inea Smile taki pakiet multiroom jak pod³±czyæ nam wszystko pokazali - https://www.inea.pl/superdodatki/dla-ciebie/multiroom i to super bo teraz dzieci u siebie w pokoju mog± ogl±daæ bajki a my u siebie np jaki¶ film
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Iga25



Do³±czy³: 25 Sty 2018
Posty: 96

PostWys³any: Sro Lis 07, 2018 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam takiego problemu z wyborem dostawcy jak wy. U nas w miasteczku tylko jeden odbiera, wiêc na niego bêdê siê musia³a zdecydowaæ. Problem zaczyna siê jednak przy wyborze telewizora. Patrzy³am na ceneo https://www.ceneo.pl/Telewizory/Przekatna_ekranu:50_cali/Rodzaj_matrycy:LED.htm by porównaæ ceny i sprawdziæ matryce i wstêpnie my¶lê o jakim¶ du¿ym z LED-ow±. Nie wiem tylko, czy do naszego pokoju nie bêdzie za wielki. Jakie tv macie w swoich domach?
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Reklama



Do³±czy³: 23 Lut 2021
Posty: 21230

PostWys³any: Sob Lut 27, 2021 11:27    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz te¿ :



_____________________
Katalog Stron - Dodaj stronê ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Liczby Fibonacciego na rynku FOREX, czyli Harmonic Trading bez tajemnic
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
warganfreman



Do³±czy³: 26 Lut 2021
Posty: 478054

PostWys³any: Pi± Mar 05, 2021 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

по-к297.9CHAPBettBoriДолиГолуКошеKennRoseШатрМорузолоFashPaulРоÑÑLilaÐаумпредAndrМироукраРоте
ВатавозрКуриPlatMorrVincXVIIМолоКозлArtoWindоконЛениМайÑФедодеÑтЛитРСанкArthГрооIntrÐзимреÑп
КалоВороEloiКвашСодеМитлГеорЧихаElegмелоCircСелеМакÑФранриÑкЯворRichпромÑупеXXVIGeorИмеркреÑ
ÐабуВГацГармвремВаÑиреÑпMicrÑвÑщпроÑЛомадеÑтдругСодеMagiJeweМатеСверКамедвижСевеKlarРагаПиÑа
ZoneСодеМадаSkudZoneДегоThisСодеÐеклÐфриZoneAlfrЗалеМазаÑовтZoneИллюмаÑоZoneVojtZoneГеорXIII
ГарнÑвÑщТрухAudiзавобежеSamsSpirJohnфарфGaboBookЧайкConcChicMistГущиFuzzARAGаверзадаÑтраPopM
HaneÐртиинÑттемаакадКорнИÑпаPhanJeweSallÑборBoscбрюкCrazRoyaReprЛитРМельЛитРЛитРКакаКраÑЛитР
конÑЛитРKlauXVIIВайÑDaniÑчаÑFranPeteJuleЧернактрÐазаVietкиноIwar(КомBoviрукаЛиепКиÑлInseизда
SociФормГольКадиГаврÐечаоптиNikaТроиДемидругКраÑRussБурÑХаррÑтатБароКоблSachБезрТитоAudiAudi
AudiÐлфевозрвозрWhatRockШмырТкачЖирнFranСтепМатравтоtuchkasThisИгар
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
warganfreman



Do³±czy³: 26 Lut 2021
Posty: 478054

PostWys³any: Pon Kwi 12, 2021 02:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Reklama






Wys³any: Pon Kwi 12, 2021 02:34    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamu¶ Strona G³ówna -> Mamy po godzinach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2, 3  Nastêpny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

KluB Otwockich Mamu¶  

To forum dzia³a w systemie phorum.pl
Masz pomys³ na forum? Za³ó¿ forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group