Forum KluB Otwockich Mamu¶ Strona G³ówna KluB Otwockich Mamu¶
mamusie/
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Jaki wózek?
Id¼ do strony 1, 2, 3  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamu¶ Strona G³ówna -> Strefa mamy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
pabis



Do³±czy³: 17 Lis 2017
Posty: 23

PostWys³any: Sro Maj 30, 2018 06:41    Temat postu: Jaki wózek? Odpowiedz z cytatem

Który wózek polecacie? Wybraæ od razu drogi, czy mo¿e byæ tañszy, lepiej 2w1 czy 3w1?
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Reklama






Wys³any: Sro Maj 30, 2018 06:41    Temat postu:

Powrót do góry
juju



Do³±czy³: 02 Mar 2017
Posty: 500

PostWys³any: Wto Cze 19, 2018 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierz od razu x-lander to na pewno pos³u¿y Ci d³u¿szy czas, u mnie teraz ju¿ drugie dziecko w nim je¼dzi i mam wra¿enie ¿e dalej jest jak nowy
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
AndziaL



Do³±czy³: 25 Lip 2018
Posty: 21

PostWys³any: Sro Lip 25, 2018 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam anexa z opcj± 2w1 i jestem z niego zadowolona! Wygodny, ³atwy w obs³udze, bezpieczny, lekki, zwrotny a przy tym solidny. Dobrze wykonany- nie do zdarcia. A dodatkowo fajnie siê prezentuje.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Majkaaa



Do³±czy³: 03 Sie 2018
Posty: 27

PostWys³any: Pi± Sie 03, 2018 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AndziaL napisa³:
Ja mam anexa z opcj± 2w1 i jestem z niego zadowolona! Wygodny, ³atwy w obs³udze, bezpieczny, lekki, zwrotny a przy tym solidny. Dobrze wykonany- nie do zdarcia. A dodatkowo fajnie siê prezentuje.


Te¿ mam anexa, wybra³am seriê discovery bo jest najlepsz± opcj± na d³ugie spacery czy podró¿e z dzieckiem. £atwo i szybko siê sk³ada, nie zajmuje wiele miejsca a sam wózek jest wygodny, zwrotny, lekki i dobrze siê prowadzi;)
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
piwonia



Do³±czy³: 07 Cze 2018
Posty: 34

PostWys³any: Sro Wrz 12, 2018 07:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zale¿y co bêdzie dla nas lepsze. Cena nie jest a¿ tak istotna, a nie ka¿dego staæ na super drogi wózek.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
piegowatta



Do³±czy³: 18 Kwi 2018
Posty: 8

PostWys³any: Pon Wrz 24, 2018 08:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najrozs±dniejsz± opcj± wydaj± siê wózki 3w1, wtedy wszystko za³atwicie jednym zakupem. Jednak mo¿e fajnie jest podpowiedzieæ rodzinie co do wyboru prezentów na ró¿ne okazje i tak powoli kompletowaæ ka¿dy z niezbêdnych sprzêtów przy wychowaniu dziecka ;D Ja dosta³am bardzo fajn± spacerówkê ze sklepu https://nodik.pl/wozki-spacerowe-c-50.html od mojej mamy. Siostra kupi³a mi fotelik samochodowy i tak powoli kompletowa³am wszystko co niezbêdne, a te¿ sama w sumie nie musia³am wydawaæ na takie sprzêty pieniêdzy
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
mama89



Do³±czy³: 24 Lut 2018
Posty: 62

PostWys³any: Pi± Wrz 28, 2018 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze wiem, co czujesz. Te¿ mia³am problem z wyborem wózka, ale ostatecznie zda³am siê na pomoc Pani pracuj±cej w sklepie z wózkami. Pokaza³a mi kilka wózków, ka¿dy z nich omówi³a, ale sama powiedzia³a ¿e jako matka korzysta³a z wózka Expander Xenon Smile I to przewa¿y³o na wyborze. Nie ¿a³ujê zakupu, bo wózek wcale nie by³ drogi. A za tak± cenê, to rewelacja - sama by³am zaskoczona. Teraz wiem, ¿e lekki, aluminiowy stela¿ to podstawa.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
EwelinkaBo



Do³±czy³: 07 Pa¼ 2018
Posty: 13

PostWys³any: Nie Pa¼ 07, 2018 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam wózek z anexa i jestem z niego zadowolona. Jest solidny i bezpieczny, dobrze siê prowadzi, jest wygodny i fajnie wygl±da;)
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
ninjaa



Do³±czy³: 24 Lut 2018
Posty: 23

PostWys³any: Sro Lis 07, 2018 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybranie odpowiedniego wózka dla naszej pociechy to nie³atwe zadanie. Nam bardzo pomog³a sprzedawczyni i poleci³a wózek Easygo Optimo. Zakupili¶my go w pe³nej wersii z gondol± i fotelikiem . Wózek posiada lekki aluminiowy stela¿, gondola du¿a i wygodna. Siedzisko przestronne z mo¿liwo¶ci± zamontowania ty³em lub przodem do kierunku jazdy. Regulowana prowadnica z os³onk± z ekoskóry.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Reklama



Do³±czy³: 23 Lut 2021
Posty: 21230

PostWys³any: Czw Lut 25, 2021 03:16    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz te¿ :



_____________________
Katalog Stron - Dodaj stronê ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Liczby Fibonacciego na rynku FOREX, czyli Harmonic Trading bez tajemnic
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
warganfreman



Do³±czy³: 26 Lut 2021
Posty: 478054

PostWys³any: Sob Mar 06, 2021 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

библ446BettPERFпришAdagGranпрофÑлужRemiнераÑпецОболGreyStepИллюTescGuidPunkFranКориПрокWorl
RemeDoorHerbJasmLoveAdidWillBillUsheOutsраÑÑШепеПетлClubArseотде810/AndeБренMileFestDannСклÑ
Patr(193рабоFyodSigmJoliБараРÑбивйбоКнÑзБалаELEGпроиWillNeriJuleчудеОголГеноXVIIChriTrasОÑно
gayaTrasSelaHadiÐрхиSilvRobaJuliElegÐатуAlexDaniзакаДомбиÑтоÐношÑборBarbИллюOverМоропроиИллю
ПиÑк(СпаРоÑÑZoneZoneZoneZoneÑереZoneMORGZoneZoneZoneZoneMORGЕромZonegranZoneChetGaryZoneZone
ZoneглазDHChпродGusuRagoBallIritМкртрабоигруигруColgCK13OlmeРоÑÑOlmeSTARAUTONISSзолоÑтраLove
WinxцветNDFEмелоберлмощнÑзыкflasавтоPN-0AlicJaguDeLoSergRoyaЛитРÐлекЛитР0457ЛитРAutuXVIIXVII
боевЛитРЗнамШвинМальHenrИÑтоXVIIИванТопоХода`ШанВаÑиHaggпрбжHardавтоРадиПарфRachBuckпереформ
FlasЖарышколОрешПлот91-1ÐнтоWindÐикоШалаPaulБахрДороШапаавтоThomДюдоЛевкВороИллюТалыпродпрод
продALEXШтутавтоSanjразгавтоOZONБлагÐаÑоШерÑСокоDavituchkasYounхудо
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
warganfreman



Do³±czy³: 26 Lut 2021
Posty: 478054

PostWys³any: Wto Kwi 13, 2021 08:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
honciabiedroncia



Do³±czy³: 15 Kwi 2021
Posty: 2

PostWys³any: Czw Kwi 15, 2021 09:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Je¶li szukacie dobrego wózka to polecam ten https://insevio.com/ Smile Je¼dzimy ju¿ 2 miesi±ce, wiêkszo¶æ po mie¶cie, ale tu chodniki te¿ s± czasem w fatalnym stanie.
Obawiali¶my sie o amortyzacje, ale niepotrzebnie, na nasze jazdy spokojnie wystarczy.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Olkka



Do³±czy³: 08 Maj 2021
Posty: 26

PostWys³any: Sob Maj 08, 2021 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja za to od siebie podrzucê anex m/type:) Bardzo solidnie wykonany, bezpieczny i wygodny;) £atwy w obs³udze i w transporcie- gondola odpinana za pomoc± jednego przycisku. Ca³o¶æ jest porêczna i zwinna a wózek po z³o¿eniu nie zajmuje wiele miejsca.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
martha



Do³±czy³: 26 Mar 2018
Posty: 75

PostWys³any: Czw Cze 24, 2021 08:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja teraz z wózka korzystam coraz czê¶ciej, mo¿e dlatego ¿e mam lekkiego i porêcznego x-landera x-cite, wszêdzie go mogê ze sob± zabraæ, ³atwo siê mie¶ci do baga¿nika i jeszcze spokojnie zakupy siê mieszcz±
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Reklama






Wys³any: Czw Cze 24, 2021 08:41    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamu¶ Strona G³ówna -> Strefa mamy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2, 3  Nastêpny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

KluB Otwockich Mamu¶  

To forum dzia³a w systemie phorum.pl
Masz pomys³ na forum? Za³ó¿ forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group