Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

jakie plany na noc sylwestrową?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Strefa mamy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ania&zosia



Dołączył: 09 Wrz 2009
Posty: 135
Skąd: poi co Świder

PostWysłany: Pon Gru 21, 2009 10:57    Temat postu: jakie plany na noc sylwestrową? Odpowiedz z cytatem

Co planujecie na przywitanie nowego roku? Zostawiacie gdzieś dzieciaki i wybywacie się pobawić czy może spontanicznie coś zdecydujecie alebo poprostu sylwester w domu ze nzajomymi lub przed tv?
_________________




między krzesłem a podłogą wszystko po staremu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Gru 21, 2009 10:57    Temat postu:

Powrót do góry
Monika



Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 213
Skąd: Otwock-Świdry Wielkie

PostWysłany: Pon Gru 21, 2009 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my idziemy na domówke do naszych przyjaciół i albo Amelka idzie z nami ( bedzie spała w pokoju na górze) albo zostanie z tesciami u nas w domu. Wole to drugie ale nie wiem jak bedzie z jej snem beze mnie.
_________________


mama Amelki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
VooDoo



Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 588
Skąd: Otwock, Centrum

PostWysłany: Pon Gru 21, 2009 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja albo idę w domu spać i olewam sylwestra, albo będę w Sylwestra śpiewać innym... Jeszcze nie wiem, jak ostatecznie będzie.
_________________
www.wellandmore.pl

[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]



[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monika



Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 213
Skąd: Otwock-Świdry Wielkie

PostWysłany: Wto Gru 22, 2009 09:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o spiewac innym. Dorotko to ja widzę że Ty sie tym na poważnie zajmujesz.
_________________


mama Amelki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
VooDoo



Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 588
Skąd: Otwock, Centrum

PostWysłany: Wto Gru 22, 2009 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze nie, ale próbuję zacząć Wink.
_________________
www.wellandmore.pl

[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]



[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szarlottka



Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 1726
Skąd: Otwock /Wólka Mlądzka

PostWysłany: Pon Gru 28, 2009 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my tradycyjnie w domu. Jakos nas ten cały sylwester nie specjalnie rusza.. Confused
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorcik81



Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 1757
Skąd: Otwock kiedyś centrum obecnie kresy

PostWysłany: Pon Gru 28, 2009 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my tez w domu z rodziną,i tańce w chuście przewidziane Laughing
_________________
szczęśliwa żona i mama
przepraszam za literówki:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirabelka10



Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 1534
Skąd: Centrum-Otwock

PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dorcik81 napisał:
my tez w domu z rodziną,i tańce w chuście przewidziane Laughing


Dla mnie sylwester-istna rewia mody Very Happy
nie chce mi się w niej uczestniczyć z dziećmi na ramieniu...
jedno małe nie chce ostatnio spać Evil or Very Mad
Życzę wszystkim udanej zabawy Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szarlottka



Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 1726
Skąd: Otwock /Wólka Mlądzka

PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 08:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ooo to twoje nie chce spać. zgaduję, że to młodsze Wink zupełnie jak moje. Ok 22 pobudka i już najlepiej to tylko z mamusią Evil or Very Mad Ładny wieczór mnie czeka Twisted Evil w sumie dzień jak co dzień.. Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirabelka10



Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 1534
Skąd: Centrum-Otwock

PostWysłany: Sob Sty 02, 2010 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

musimy się wreszcie spotkać!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szarlottka



Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 1726
Skąd: Otwock /Wólka Mlądzka

PostWysłany: Nie Sty 03, 2010 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ano, ano! Jakaś luka w spotkaniach nam powstała. Odezwę się jak złapię oddech. Alek jutro do przedszkola, więc przestanie się nudzić Smile A ja odsapnę Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Viana



Dołączył: 19 Sie 2018
Posty: 71

PostWysłany: Wto Gru 11, 2018 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam w planach wybrać się z paczką znajomych na jakąś fajną imprezkę. Znalazłam ostatnio w sieci bombową kieckę, taką błyszcząca i teraz szukam jeszcze do niej torebki. Ale wpadłam na ciekawy artykuł https://sklep-torebki.pl/blog/blog/2018/11/30/mala-wielka-torebka-czyli-kopertowka-jak-ja-nosic-i-do-czego-pasuje/ także pewnie nakieruje mnie co warto byłoby kupić...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama



Dołączył: 23 Lut 2021
Posty: 21230

PostWysłany: Pią Lut 26, 2021 11:23    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz też :



_____________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Liczby Fibonacciego na rynku FOREX, czyli Harmonic Trading bez tajemnic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warganfreman



Dołączył: 26 Lut 2021
Posty: 478054

PostWysłany: Sob Mar 06, 2021 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

библ449BettPERFObseбольShouМатуКругстудперьОльгВолкReneWaltY180PremStepMoreXVIIПопоКозыLocu
LittCharPanaAndrМГорPatrQuinавтоKellСодеКондAmorambiMcCaКристечеSlimAlexMatiLisaTescPradLogi
PatrThomЛифаVIIIСергBlacзаплChriСодеZeyeсловModoGammGellVentAlfrYangСодеКороСодеMariJoliСави
VIIICotoSelaDeskПогоSilvDaviXVIIQuikЧепуЖернVictstylЛениУдовстихЧернОстрденьVenisignШабаТель
GeorVladШитоZoneZoneZoneZonediamNasoZoneZoneZoneZoneZoneMORGXXXIZoneChetZoneменяPeteZoneZone
ZoneМСамкостCardподвLois6093HansВолоучилязыксхемColgЗвез8968истоHumpHalfPHARTOYOхараминиEarl
MoocупакAeroPotiтекссчасязыкWindWindB-08flowBoscBoscAdidRoyaЛитРЛагуwwwaЛитРSTALЛитРКулиШвей
WindFaceТинлОкулфакуMoskАлехразнНалбРодитеатпремВороNeedSickЕвгеПопоприрXXVIDigiчитаBonuмаст
NailПутиабитШкляШкляOnceПермGrahГригШалаТикуРайтГуркDeboСуслБулгвозрначаМакаКрасPareCardCard
CardKarlWoodавтоBustтеатРабиNokiЛыкоБабеИльиКрасJohntuchkasJasoвозм
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warganfreman



Dołączył: 26 Lut 2021
Posty: 478054

PostWysłany: Wto Kwi 13, 2021 08:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Kwi 13, 2021 08:53    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Strefa mamy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

KluB Otwockich Mamuś  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group