Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mieszkania na sprzedaż Wola w Warszawie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Mamy po godzinach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kitti32

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 09:34    Temat postu: Mieszkania na sprzedaż Wola w Warszawie Odpowiedz z cytatem

Witam Forumowiczki. Niedługo pojawi się u nas maluch. Musimy zmienić mieszkania. Dużo dobrego słyszałam o Woli w Warszawie. Jak wygląda rynek mieszkań na sprzedaż na Woli? Wiecie może?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Lip 06, 2018 09:34    Temat postu:

Powrót do góry
cedar83

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję. I malucha i wyboru dzielnicy. Też mam dobrą opinię jeśli chodzi o Wolę. I same mieszkania na sprzedaż na Woli też. Wybór mieszkań na sprzedaż na Woli jest spory i łatwo coś znajdziesz. Tutaj http://4sciany-nieruchomosci.pl/mieszkania-na-sprzedaz-wola/N masz oferty mieszkania na sprzedaż Wola. Może któraś przypadnie Ci do gustu?
Powrót do góry
dolora

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardziej od Woli wolę Wilanów jakoś bardziej mi podpasowała ta okolica. Ciężko powiedzieć czemu, czuję się tutaj po prostu lepiej, jest ładniej. Ale wiem że to kwestia indywidualna, radzę Ci po prostu dobrze wszystko przeanalizowąć i to też pod kątem dziecka żeby mieć blisko do przedszkola a potem do szkoły. Jakbyś potrzebowała pomocy w znalezieniu mieszkania to zwróć się do Eugeniusza Jaworskiego 603 195 624 , to bardzo polecany agent, ludzie go sobie chwalą za profesjonalizm
Powrót do góry
Aldona

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2018 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wola jest ok Smile Radzę zlecić znalezienie mieszkania firmie per modum. Naprawdę robią to skutecznie. Zarządzają wieloma osiedlami w Warszawie i ich wiedza co do mieszkań na sprzedaż jest zawsze, że tak powiem aktualna.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Wrz 29, 2018 20:00    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Mamy po godzinach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: