Przy budowie korzysta³em z betonu od ¯elbetex i mogê go poleciæ. Beton by³ dobrej jako¶ci, dobrze siê rozprowadza³ i sprawdzi³ siê bez problemów przy wylewkach. Wszystko zrealizowane terminowo i zgodnie z ustaleniami.
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa) Id¼ do strony Poprzedni1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach