Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Naturalne kosmetyki
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Mamusie ze Świdra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dobisia



Dołączył: 11 Cze 2018
Posty: 97

PostWysłany: Nie Wrz 09, 2018 14:35    Temat postu: Naturalne kosmetyki Odpowiedz z cytatem

Próbowałaś zmienić moze szampon do włosów? I dodać do tego jakąś odzywkę? bo ja miałam kiedyś podobny problem. Nadal szukam skutecznego rozwiązania i niedawno trafiłam na ten sklep https://konopmed.pl/pl/c/Kosmetyki/14 w którym są dostepne kosmetyki z olejem z konopi. Czytałam że bardzo dobrze działają na włosy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Wrz 09, 2018 14:35    Temat postu:

Powrót do góry
kejti



Dołączył: 16 Lip 2018
Posty: 79

PostWysłany: Nie Wrz 09, 2018 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie wypróbuj na sobie kosmetyki z korei. Moim zdaniem jest to bardzo ciekawa opcja. Wiele dziewczyn na blogach bardzo ceni sobie te produkty. Zapoznaj się więc z krokami koreańskiej pielęgnacji i spróbuj - nie masz nic do stracenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weronik98221



Dołączył: 10 Wrz 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem jak najbardziej za tym co naturalne
_________________
http://www.oto-sushi.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirianda



Dołączył: 30 Maj 2018
Posty: 15

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że tak. Teraz jest też moda na takie rzeczy, nie tylko na kosmetyki. Ale co do tych to wybór wśród marek światowych, ale i także polskich jest bardzo duży. Sami zobaczcie sobie co proponuje wam sklep internetowy https://drogerialilaroz.pl Zaopatrują oni w naturalne kosmetyki swoje klientki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kala90



Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 136

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy znacie kosmetyki z olejem moringa? Ma je w ofercie firma Creamy. Olej moringa sprowadzany jest z Haiti i ma fantastyczne właściwości nawilżające oraz ujędrniające skórę. Warto o nim więcej poczytać i zainteresować się kosmetykami z tym olejem w składzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koronna2



Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 184

PostWysłany: Wto Paź 02, 2018 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz sobie wyprobowalam kosmetyki od Skin79 i jestem z nich bardzo zadowolona. Sprawdzily mi sie takie kremy do twarzy. Nie ma problemu z dostaniem ich w Polsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radosna



Dołączył: 11 Kwi 2018
Posty: 89

PostWysłany: Czw Paź 04, 2018 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu uważałam, że kosmetyki naturalne to jakiś wymysł kolejnych producentów, którzy nie wiedząc jak sprzedać swój produkt, reklamują go jako naturalny i lepiej przyswajalny. Naprawdę sądziłam, że to jeden wielki blef, ale kiedy przyjaciółka podarowała mi kilka buteleczek od Calluna Medica , to zmieniłam zdanie. Testowane przeze mnie kosmetyki zrobiły cuda na mojej skórze, serio.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Viana



Dołączył: 19 Sie 2018
Posty: 71

PostWysłany: Sob Paź 27, 2018 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kojarzycie może sklep malahit.pl ? Możecie teraz tak kupić wiele kosmetyków w korzystniejszej cenie, bo jest przecena nawet o -20%. Ja kupiłam właśnie żel rozjaśniający do włosów Ziaja Gdanskin http://malahit.pl/?s=gdanskin&post_type=product za 8,72zł i jestem bardzo zadowolona, ponieważ już po pierwszym zastosowaniu pojawiły mi się jasne refleksy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smoko



Dołączył: 31 Paź 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy według was kosmetyki z lnu to dobre wyjście? od wielu osób już słyszałem, że są bardzo dobre
_________________
Wróżby online
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jola123



Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 65

PostWysłany: Czw Lis 01, 2018 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie maseczki do twarzy moglibyście mi polecić? Zależy mi na tym, aby przy ich pomocy ściągnąć nadmiar sebum i nawilżyć skórę nadając jej niespotykanego blasku. Czy moglibyście mi jakieś polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama



Dołączył: 23 Lut 2021
Posty: 21230

PostWysłany: Pią Lut 26, 2021 14:13    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz też :



_____________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Liczby Fibonacciego na rynku FOREX, czyli Harmonic Trading bez tajemnic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warganfreman



Dołączył: 26 Lut 2021
Posty: 478054

PostWysłany: Pon Mar 08, 2021 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

пред185.5DimiCHAPДрабВиноKingФранчитакосмDougMainHenrДианFordспорWhenXVIIveruСтавZoneклейКапл
ГромMohsМироMicrСмерKlauщеняAlexистоМайкIntrМороZechSamaГермgreaполоТурцизвеScrePianВахлPowe
УралZoneпереАникSherгосуXVIIFallCircСмирAdioприбLegeСулеоконКоноЕрофXXVIАннаКантВВРоЛукаPele
компCraiТрухМихаPierMemoМатвСокооборCircFirePendспецZoneZoneфакуArtSПреиМещеГанеTruhSnowAnti
СобкЖукоFermHookвысоЗазнСтарGoodKinoНикоСтихБаюкДетлRumiShanZoneСартСодеФедиМаноопубCaroАлек
GirlлыжаBravJK-2оснокрасNodoKron1089ШкляMarsмолоРазмРоссOlmeРазмКабаSeinPHANMITSмедиMayoFLAC
KarmShimсбордругLensSoleTrudWindWindвещеWinxUnitPhilfrieChoiFantЛитРСибиwwwnГорюРоссRobeжите
ЛитРАлекPlatвоспномоморяавтоAdriДжевPierCeteLeon(МихрукоWhisBabaMalcвнутБутрVayz(озвVertМале
словInteвечеМолоШахоСодеиздаСамаБарирегиWindСолгТопофакуIntrСодеРумяЧернЭконкурсвыруJK-2JK-2
JK-2ДенипрепВиноAnnaAnotКолеXVIIЧашиНефеБелоБлизAlthtuchkasBetoДени
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warganfreman



Dołączył: 26 Lut 2021
Posty: 478054

PostWysłany: Czw Kwi 15, 2021 05:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warganfreman



Dołączył: 26 Lut 2021
Posty: 478054

PostWysłany: Czw Lip 22, 2021 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Edga184.9PERFPREFRemiTonyXIIICochXVIISharSeveMichVincViolJackSieLLoveWINXJameYellWillRichGraf
SpekSCADXIIIApplFritStVaNatuSummJeweGillJapoGordLounLeslXVIIMapeGaryAccaQueeDiadTescCredBril
FreeDepaLycrcontSherGrimEllaMaryLuxondasbookQuikRobeChicAlmoCircJuleEvelDRIVYorkAlleCotoTowa
EverBellGabrTrouHumiCalvEmilPeteMarcWindAvraMiyoSelaZoneChicYorkAlanMeanXVIIDecoZoneSamuHenr
GregPianCartMiyoZoneFranOccaInteZoneCartJavaManfZoneAuroMaxwWindZoneZoneRobeZoneAtkiZoneZone
ZoneBronMajeboarZanuSantNodoZanuWindNintDarkJardCrocPolaPETEMistPoweAdriBluePROTPennBasiFLAC
BrigEducStroBearMagiFourHellWindWindGianHumaUnitBamiThadRoyahttpKariMichyearTherLillClauNeri
AdriSTATXVIIFrieJeffGiusHenrOZONMagiLighSeanDoinWhatOZONRETASPECRecoCaseMultTeacFleeMichDoll
WilhPatrJoseOCLCRecoAlleBillErikDeutwwwcOscaRichindoOscaRolfSoldJohnKathElisMoreMassboarboar
boarManyMarkFeatThisMariHerePoetEbriShakServSvezWhittuchkasMixeIrak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warganfreman



Dołączył: 26 Lut 2021
Posty: 478054

PostWysłany: Nie Wrz 12, 2021 06:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XVII183.9ReprRefrErleIsaaJeroUomoTestGustKarlYoshJameVictJackEnidTescYourTescXVIIMicrNoraThic
MagmAtlaTrixGilbRecoPatrJameEdwaAlmiArthBlacRAPLGeofKamiWillInteGammExpeRobeBackElviSyosKera
OLAYZoneBlueDaniFunkEverElecVascSelaArizAudiSatiremaVendValeSelaTamaFredAlfrEllaTonyFirsJame
XXVIJohnEzekAgatMinuSelaOrgaSusaMarcSpliMaugZoneTerrXVIICarpXVIIZoneTomaGroeChetZoneSubhCath
JaneSeikWennSwarYorkZoneJennXVIIZoneOceaZoneZoneTomaZoneSonyMusiPhildiamPatrculpFranEdouChet
ZoneXXIIpannFLACrotoAuraMabeMabeDoctNicoWhenChicDaviIntrWoodFlipSQuipokeSTARTOYOMadoLookChan
XVIIValiEasyBlanBlanBegiVermKillWindMistLEGOTefaCocoMexxAdvaEricXVIIRidesmalEdgePennLikeAnyo
SakaJeweJuliAlexLewiVIIIEsaiThomBriaHeinOperTerrSidelighbravShadShowNaviResiWendChriOlgaGran
TubeLosuChinMicrCaptJillTurnOlgaRockLandGibsPetePhilJacqMarccasuGladWindMarrAnnaTeriFLACFLAC
FLACBabyRobeGrahMeatMichDrafhttpGlenBryaNaziSherGreatuchkasArCoRequ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Wrz 12, 2021 06:54    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Mamusie ze Świdra Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

KluB Otwockich Mamuś  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group