Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kawa o poranku - kuchnia w stylu rustykalnym
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kiełbowicz



Dołączył: 17 Lis 2014
Posty: 4

PostWysłany: Wto Mar 17, 2015 17:17    Temat postu: Kawa o poranku - kuchnia w stylu rustykalnym Odpowiedz z cytatem

Styl rustykalny, inaczej mówiąc wiejski, jest ciepły, przytulny i swojski. Wnętrze w stylu rustykalnym nawiązuje do zamożnej wiejskiej chaty lub tradycyjnego dworku. Jednak takie wnętrza możemy zaaranżować w dowolnym mieszkaniu, czy domu?

Drewno, kamień, lniane tkaniny tym najczęściej posługują się architekci wnętrz.
W naszych domach nie zawsze da się podkreślić drewniane krokwie, czy nadać ścianom wygląd surowej cegły. Zresztą jest tego aż za dużo w pubach i piwnicach artystycznych. Czasem wydaje mi się ze jedyne co oni potrafią to zerwać tynk. Propozycja Paradyża przechodzi jednak najśmielsze oczekiwania.

Odpowiednio dobrane płytki w kolekcji Tretto/Tryton to gra koloru i surowy charakter płytek imitujący kamień.
Słoneczny poranek, leniwie rozpoczynający kolejny dzień. Kawa? Jeśli tak, to tylko w kuchni specjalnie do tego przygotowanej! Dzbanek z kawą, mlecznik i filiżanka – zestaw idealny. Stworzysz go przy pomocy kolekcji Tretto/Tryton. Spokojna, stonowana kolorystyka beżu i jasnej zieleni, tradycyjny wygląd płytek o nieregularnych krawędziach i wyrazistej strukturze oraz nadrukiem nawiązującym do kuchennych naczyń. Połóż takie płytki na ścianę i podłogę, a potem zaparz ciepłą, aromatyczną kawę.
A może skusimy się jeszcze na wiosenna jajecznicę ze szczypiorkiem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Mar 17, 2015 17:17    Temat postu:

Powrót do góry
Bybek



Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 7

PostWysłany: Pią Mar 20, 2015 18:46    Temat postu: świetny pomysł na kuchnię Odpowiedz z cytatem

Jak się patrzy na twoje zdjęcia to aż pachnie ten czosnek powieszony nad piecem. Do tego te swojskie płytki na blacie kuchennym na których jest zamocowana nowoczesna kuchenka gazowa. Sporo ciekawych propozycji aranżacji wnętrz jest też na stronie http://waszewnetrza.leroymerlin.pl/kuchnia,2,27.html Często tam zaglądam szukając inspiracji, ale Twoje zdjęcia są wyjątkowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dynamical



Dołączył: 17 Gru 2015
Posty: 3

PostWysłany: Pią Sty 08, 2016 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi taki rustykalny styl nie za bardzo odpowiada. Zdecydowanie wolę nowoczesne wnętrza. Między innymi dlatego zdecydowałam się dlatego na jasne drewno prawie wszędzie oraz dużo szkła Wink nawet balustrady szklane mam w domu http://www.republikaszkla.pl/system/balustrady/ wygląda to naprawdę fajnie i nabiera nowoczesnego wyglądu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
green



Dołączył: 29 Cze 2017
Posty: 35

PostWysłany: Nie Paź 01, 2017 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W stylu rustykalnym występują kolory natury.
Podoba się mi ten styl, do urządzenia wnętrza w tym stylu pasowałyby takie płytki
http://www.tubadzin.pl/collection/449
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marek



Dołączył: 17 Paź 2017
Posty: 3

PostWysłany: Wto Paź 17, 2017 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiamy rustykalny styl Wink
_________________
Go to my blog
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nievo



Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 5

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 04:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o meble kuchenne, to widziałem takie tanie meble kuchenne fajnie by sie kawusie piło przy nich : DD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kitti32



Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 90

PostWysłany: Pon Paź 22, 2018 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio szukałam meblościanki do pokoju syna. Znalazłam tutaj https://www.promyk-meble.pl/?pl_mebloscianki,21. I przy okazji widziałam, że np. stoły i krzesła do kuchni czy jadalni też mają. Warto przeszukiwać takie sklepy online, bo na bardzo fajne oferty można trafić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamakaroliny



Dołączył: 27 Lip 2017
Posty: 112

PostWysłany: Pią Lis 30, 2018 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kawa to u mnie podstawa każdego ranka, uwielbiam moją kuchnie i naprawde lubie tutaj przebywać. Wprowadzilismy sie dopiero kilka miesiecy temu ale całkiem dobrze czuje sie w nowym miejscu. Brakuje mi jeszcze kilku szczegółów, no kinkiety https://www.completo.pl/ Mam nadzieje ze niektóre miejsca w kuchni ładnie sie rozjasnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cedar83



Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 33

PostWysłany: Czw Gru 06, 2018 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cudowne kuchnie, łączące klasykę z nowoczesnością, ma Nolte. Wiem, że ich meble można kupić w salonach Interio w Warszawie. A na stronie tych salonów https://interio-meble.pl/ są też dostępne katalogi i jest możliwość zaprojektowania własnej kuchni z wykorzystaniem właśnie mebli Nolte. Warto popatrzeć, bo są to jedne z ładniejszych mebli kuchennych jakie ostatnio widziałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agafia



Dołączył: 31 Maj 2017
Posty: 83

PostWysłany: Wto Gru 11, 2018 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, świetne propozycje. Osobiście jednak uważam, że w żadnej kuchni nie może zabraknąć poza funkcjonalnymi meblami także fajnych dodatków, jak chociażby piękna porcelana z https://sklep.technica.pl/churchill . Prezentuje się ona naprawdę świetnie i idealnie sprawdzi się np. w trakcie różnego rodzaju uroczystości rodzinnych:).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Mleksiu80



Dołączył: 09 Lis 2020
Posty: 5

PostWysłany: Nie Lis 29, 2020 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cudne!
Czytając o wiejskiej chacie spodziewałem się raczej przeważającej ilości drewna, tymczasem na stronie widzę dużo kamiennych akcentów.
Osobiście wolę bardziej nowoczesny styl, coś jak tu https://schody-granitowe-kmx.pl
Ale takiej kuchni w stylu rustykalnym na pewno nie można odmówić oryginalności i charakteru :)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dariusza23



Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lut 22, 2021 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o płytki kuchenne czy płytki łazienkowe to ja preferuję bardziej https://www.tubadzin.pl/. Ich płytki ceramiczne mają naprawdę ciekawe wzory, a jest ich tyle, że można dostać zwrotów głowy:) Zwłaszcza podoba mi się kolekcja London Macieja Zienia, na którą starałem się namówić małżonkę i... nadal się staram Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama



Dołączył: 23 Lut 2021
Posty: 21230

PostWysłany: Nie Lut 28, 2021 16:00    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz też :



_____________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Liczby Fibonacciego na rynku FOREX, czyli Harmonic Trading bez tajemnic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warganfreman



Dołączył: 26 Lut 2021
Posty: 496233

PostWysłany: Pon Mar 08, 2021 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

this216BettBettрадипоэмStamлитеGeorSnooClanZyliTescSimpWondShinдругChinBillUndeчелоMarkAris
JuliTyraVladKarlWindHeadАкадFranHenrCamaгосувысоXVIIGarnSchiFranМамрCorbLinwКацнназвWindDail
PhilрадиКомаStou1287ReneGuilкармнеобBecoФрайGeneСодеVINCслучAlexJohaслужМодзупрадопоPeteрома
VoguWindCaliHousБориRTFXСтепWindWindBranШатрShrePeepArtsПузиКитаStouHonoопасВасуDolbSideГнез
ArtsСукоNasoFourMartстолHeinIngaNintавтоelecSimoЗагвConnCakeXVIIнапрJeanВолоVitaDreaPeteZeLi
ThroпроихороSoniлитьИллюIritSamsAndr8204BonuZN-0Stevшелкплас15-0Арти9018STARTOYO(чехNutrMode
SaunрамкEditкамнДубрсумокартTellWindCompPiloDeLoViteШевчFrisЛитРМироЛитРЛитРзолоГорбЛитРПиса
actiAgatСавиHeinвыстLaurГермОсееМакаAnniПереГличRaymСеметеатCoyoунивРежи(ВедWindлучш(ведотор
actiМайкбилеРудчAlanзавеThisКолеавтоJerrДьячДанииздаМордWindзавеEnidНуждИванАцюкФормSoniSoni
SoniАлекДобрГарнМеуеRockVaneFirsОдинТереSpenИванAlfrtuchkasТопоAnna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warganfreman



Dołączył: 26 Lut 2021
Posty: 496233

PostWysłany: Czw Kwi 15, 2021 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Kwi 15, 2021 11:37    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

KluB Otwockich Mamuś  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group