Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pediatrzy
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Lekarze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
VooDoo



Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 588
Skąd: Otwock, Centrum

PostWysłany: Czw Paź 30, 2008 20:49    Temat postu: Pediatrzy Odpowiedz z cytatem

Tu podajemy namiary na dobrych pediatrów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Paź 30, 2008 20:49    Temat postu:

Powrót do góry
myszka



Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 151

PostWysłany: Sob Gru 27, 2008 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kogo polecacie z otwockich pediatrow?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Niferes



Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 59

PostWysłany: Sro Sty 07, 2009 09:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasza rodzinka zapisana jest do przychodni w Świdrze, jest tam kilku pediatrów, ale jak mały zachoruje wybieram się do Napieralskiej. To kobieta starsza, z doświadczeniem ale ma też swoje chumory. Tej idealnej jeszcze nie znalazłam.
A do kogo Wy chodzicie z maluchami???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka



Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 151

PostWysłany: Sro Sty 07, 2009 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my chodzimy na grunwaldzka do dr A. Tybuszewskiej.... mila babeczka, ale zobaczymy co dalej Smile mam nadzieje ze sie nie oparze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Agnieszka



Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 186
Skąd: Otw

PostWysłany: Sro Sty 07, 2009 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam z Młodą ze dwa razy na Grunwaldzkiej i byłam dosć zadowolona. Ale nadal szukam jakiegos dobrego pediatry tak na stałe, więc podłączam sie do pytania Wink
_________________
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
VooDoo



Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 588
Skąd: Otwock, Centrum

PostWysłany: Sro Sty 07, 2009 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My chodzimy do Śoćko na AK i jestem zadowolona. Babka sympatyczna i wie, co robi. W porównaniu do Czernek, do której chodziliśmy na początku, kolosalna różnica. Problem tylko w tym, że na AK lekarze nie przychodzą do domu. Tzn. teoretycznie są wizyty domowe, ale to chyba tylko wtedy, kiedy lekarz sam zobaczy taką potrzebę. Bo jak kiedyś próbowaliśmy wezwać do małej lekarza, pani z rejestracji powiedziała nam, że nie ma takiej opcji.
_________________
www.wellandmore.pl

[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]



[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka



Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 186
Skąd: Otw

PostWysłany: Sro Sty 07, 2009 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

VooDoo napisał:
My chodzimy do Śoćko na AK i jestem zadowolona.


Byłam raz u pani doktor Soćko, zaraz po przeprowadzce do Otwocka i zrobiła na mnie pozytywne wrażenie, w przeciwieństwie do pań w rejestracji. VooDoo, a jak jest z terminami wizyt u lekarza? Ile wcześniej musicie sie zapisywać na szczepienie? A jak jest z takimi wizytami przy np. przeziębieniu?
_________________
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
VooDoo



Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 588
Skąd: Otwock, Centrum

PostWysłany: Sro Sty 07, 2009 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczepienia jesteśmy zapisywani od razu po wizycie (tzn. jak idziemy na kontrolę i szczepienie, to po nim dostajemy następny termin kontroli i ew. szczepień, z reguły za 6 tyg.).
A co do wizyt "przeziębieniowych" - wystarczy zadzwonić o 7.30-8.00 i zapisać się na wizytę jeszcze tego samego dnia. Jak np. jest bardzo dużo chorych dzieci i okaże się, że nie ma numerków (rzadko się tak zdarza, ale zdarza się), można przyjść do przychodni bez numerka i spytać się lekarza, czy by nie przyjął dziecka dodatkowo. Jeszcze nie spotkałam się z odmową.
_________________
www.wellandmore.pl

[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]



[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka



Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 186
Skąd: Otw

PostWysłany: Czw Sty 08, 2009 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

VooDoo napisał:
Na szczepienia jesteśmy zapisywani od razu po wizycie (tzn. jak idziemy na kontrolę i szczepienie, to po nim dostajemy następny termin kontroli i ew. szczepień, z reguły za 6 tyg.).


Jestem ciekawa, jak jest z terminami, kiedy np. dziecko się przeziębi i nie można zaszczepic w tym wyznaczonym terminie.
_________________
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
VooDoo



Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 588
Skąd: Otwock, Centrum

PostWysłany: Czw Sty 08, 2009 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma problemu. Mieliśmy taką sytuację. Pediatra powiedziała, że musi minąć min. 10 dni od odstawienia antybiotyku. I od razu umówiliśmy się na kontrolę po tych 10 dniach. Jakby było wszystko OK, to by miała od razu szczepienie, jakby coś było nie tak, to wyznaczany jest następny termin. Okazało się wtedy, że Natka jeszcze trochę przeziębiona była, więc ustaliliśmy, że zaszczepimy ją w tej sytuacji za miesiąc, żeby na 100% było wszystko OK.
_________________
www.wellandmore.pl

[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]



[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renata342



Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 8
Skąd: otwock

PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z dzieciakami chodze do Czernek na Ak własnie i choc tylko u niej byłam to po lekarzach w warszawie wydała mi sie znajaca na rzeczy.Ma dobry kontakt z dziecmi.
_________________
renata
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
VooDoo



Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 588
Skąd: Otwock, Centrum

PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas Czernek się nie sprawdziła. Miałam wrażenie, że lekceważy nasze problemy. No i główny powód, dla którego zrezygnowaliśmy z jej usług - nie odpowiedziała na ŻADNE pytanie, które jej zadawałam. A zadałam kilka. Za to z Soćko jestem bardzo zadowolona: jest zaangażowana, sympatyczna, komunikatywna. Na razie na duży plus.
_________________
www.wellandmore.pl

[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]



[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zoffka



Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 11
Skąd: Otwock,centrum

PostWysłany: Sob Mar 14, 2009 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Grunwaldzkiej polecam dr Tybuszewską- Może sprawiać wrażenie niemiłej ale o co się nie zapytam to odpowie i mówi co i jak.
Jeżeli dzidziuś ma problemy kardiologiczne (my mamy) to bardzo polecam doktor Zdzisławę Szczepańską. Starsza Pani która powie co jak i gdzie i równie dobrze pokieruje Smile
A ogólnie to życzę wszystkim aby nasze pociechy nie chorowały i tylko chodziły na bilanse Smile
_________________
Zaletą moją jest wada że jestem "straszną" optymistką Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka



Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 186
Skąd: Otw

PostWysłany: Sro Maj 13, 2009 12:13    Temat postu: Pediatra poszukiwany Odpowiedz z cytatem

Juz, mi się wydawało, że znalazłam całkiem fajną lekarkę, która po pierwsze umiała słuchać, po drugie nie lekceważyła objawów i w razie potrzeby dawała skierowanie. Niestety ostatnio się dowiedziałam, że już nie przyjmuje - i znowu jestem w kropce, muszę znaleźć jakiegoś lekarza i przychodnie, gdzie moje dziecko będzie mogło liczyc na znającego nasze sprawy lekarza, a nie zmieniać lekarza co chwilę.

Kogo polecacie w centrum i najbliższej okolicy?
VooDoo, ciągle chodzisz do Soćko?
_________________
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
VooDoo



Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 588
Skąd: Otwock, Centrum

PostWysłany: Sro Maj 13, 2009 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, nadal chodzimy do Soćko, choć ostatnio głównie po recepty na Pepti, na szczęście (odpukać Wink) i na kontrolę co 2 m-ce. Ale nadal babkę polecam. Zobaczymy, jak będzie po 1.06, czyli po wizycie, na której jej powiem, że nie zamierzam szczepić Natki na Odrę, Świnkę i Różyczkę...
_________________
www.wellandmore.pl

[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]



[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Maj 13, 2009 21:02    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Lekarze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

KluB Otwockich Mamuś  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group