Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wypoczynek bez dzieci ;))
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Wypoczynek z dzieckiem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marta-la

PostWysłany: Wto Sie 10, 2010 08:12    Temat postu: wypoczynek bez dzieci ;)) Odpowiedz z cytatem

Pozdrawiam Was pożaglowo. Było genialnie, totalny reset umysłowy. Pierwsze moje wakacje od kiedy jestem mamą, czyli ost byliśmy sami 7 lat temu. Na początku było mi trudno i nawet poryczałam się widzą dziecko które przybiło do portu r rodzicami a wyglądało dokładnie z daleka jak Zosia. Ale wiem też że było to mi BARDZO potrzebne i dzieciom też bo miały dziadków przez tydzień dla siebie i ich 100 uwagi bez pracującej ciągle mamy Wink
Kilka fotek na blogu http://pogodzinach7.blox.pl/2010/08/Witam-po-krotkiej-przerwie.html

Ula dzięki za sms-a, nie mogłam odpisać bo komórka padała a dostęp do gniazdka był mocno ograniczony Wink

Wysłany: Wto Sie 10, 2010 08:12    Temat postu:

Powrót do góry
dorcik81

PostWysłany: Wto Sie 10, 2010 09:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdjęcia super:) ja ostatni raz na mazurach byłam w podstawówce i wtedy na omegach troszkę żeglowałam Wink
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szarlottka

PostWysłany: Sob Sie 14, 2010 09:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale wam dobrze! Cieszę się, żę wypoczęliście Very Happy
Gdzie dokładnie byliście?
Mrągowo to moje drugie rodzinne miasto Wink Lubię tak o nim myśleć Smile

PostWysłany: Sob Sie 14, 2010 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szarlottka napisał:
Ale wam dobrze! Cieszę się, żę wypoczęliście Very Happy
Gdzie dokładnie byliście?
Mrągowo to moje drugie rodzinne miasto Wink Lubię tak o nim myśleć Smile

Oj niestety nie byliśmy w Mrągowie. Łódkę odebraliśmy w Giżycku i w ciągu tygodnia popłynęliśmy na północ i z powrotem. Najdalej byliśmy Węgożewie, po drodze Sztynort i kilka innych małych miejsc

PostWysłany: Nie Sie 15, 2010 07:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj to fajnie wam Smile Ja szczerze się przyznam, że mimo, że mazuruję się często, nie pływam na łódkach, ale mam nadzieję to nadrobić. Czy wy sami sterowaliście, czy też byliście balastem Wink A i bujało bardzo? Tego się boję najbardziej Rolling Eyes

PostWysłany: Nie Sie 15, 2010 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szarlottka napisał:
Oj to fajnie wam Smile Ja szczerze się przyznam, że mimo, że mazuruję się często, nie pływam na łódkach, ale mam nadzieję to nadrobić. Czy wy sami sterowaliście, czy też byliście balastem Wink A i bujało bardzo? Tego się boję najbardziej Rolling Eyes
Balastem byłam ja i 2 znajomych, mąż kapitan Wink Ma patent od 14 roku życia a pływa na żaglach chyba od 6. Mam do niego pełne zaufanie w tej kwestii.
Bujało chwilami moim zdaniem bardzo i siedziałam w kapoczku wbijając bez pamięci łapki w burtę a poetm dowiedziałam się że to tylko było 3 w 12 stopniowej skali Laughing Pokażę Ci mały filmik na telefonie jak się spotkamy.
Ale super było !!! I trzeba spróbować aby załapać bakcyla bo wcześniej w życiu bym nawet nie pomyślała że to fajne może być zwłaszcza jak się nie lubi wody jak ja Wink
A dla tych co bez umiejętności żeglarskich alternatywą jest (mąż oczywiście żeglarski etosiarz nawet by nie spojrzał na cuś takiego Wink ) taka bareczka mieszkalna
http://houseboating.pl/
Dzisiaj własnie gadaliśmy ze znajomymi którzy przez najbliższy tydzień pływają tym w 4 os dorosłe + 2 dzieci i są zachwyceni. Ale oczywiście to nie żagle Wink

PostWysłany: Pon Sie 16, 2010 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może jakby mnie ktoś wziął za łapkę i powiedział "no to w rejs?" to pewnie bym poszła na to,ale tak żeby tego pragnąć to niet!

Powrót do góry
marta-la

PostWysłany: Pon Sie 16, 2010 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mirabelka10 napisał:
może jakby mnie ktoś wziął za łapkę i powiedział "no to w rejs?" to pewnie bym poszła na to,ale tak żeby tego pragnąć to niet!

To dokładnie jak ja, 10 lat temu musieli mnie spić zanim dałam sie wsadzić na żaglówkę a pod koniec rejsu pytałam kiedy nast raz ? Wink

PostWysłany: Pon Sie 16, 2010 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jak mąż kapitan to wszystko jasne Smile My ze swoim to dwa balasty Laughing A bareczka to i mnie ciągnie, ale na południu Francji. Czytałam kiedyś o tym i marzę o tym Very Happy I nadal namawiam męża Wink Ale to szczur lądowy, gdybym mu zaproponowała latanie samolotem przez nast 3 tygodnie to proszę, pakuje toboły i leci na lotnisko Laughing

PostWysłany: Wto Sie 17, 2010 07:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szarlottka napisał:
A bareczka to i mnie ciągnie, ale na południu Francji. Czytałam kiedyś o tym i marzę o tym Very Happy

Czyżby Pan W.W. to opisywał ? Wink

PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marta-la napisał:
szarlottka napisał:
A bareczka to i mnie ciągnie, ale na południu Francji. Czytałam kiedyś o tym i marzę o tym Very Happy

Czyżby Pan W.W. to opisywał ? Wink

Nie, jeśli chodzi Whartona Question O bareczce czytałam w jakiejś babskiej gazecie, taki tam artykuł o możliwości spędzenia wakacji. Pięknie opisano całą trasę, wszystkie zabytki i zbytki w okolicy i zdjęcia były.. Laughing

PostWysłany: Wto Lis 15, 2011 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cos nie widac zdjec Smile
kiełbowicz

PostWysłany: Pon Lis 17, 2014 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chcę nikogo urazić, ale dla mnie wypoczynek musi być ze wszystkimi domownikami. Dzieci, pies, kot, tylko rybki zostają. Wrzucam wszystko do vana, dopełniam ciuchami i sprzętami domowymi (oprócz mebli) i jedziemy. Najczęściej na Chorwację na jakiś kamping lub w Bory Tucholskie. Kiedyś jeździliśmy do Wilkasów, braliśmy sasankę z Almaturu, przerzucaliśmy to co w vanie na łódkę i wio. Niestety zadymiarze nas przepędzili i teraz wolimy ciszę Zalewu Koronowskiego mimo że ryb tam mniej i ostatnio też grzybów jest niewiele http://www.zamiasto.com.pl/miejsce_zdjecia,451,0,Zalew-Koronowski-Bory-Tucholskie.html .
Powrót do góry
bryśka

PostWysłany: Wto Lis 18, 2014 19:09    Temat postu: a może wycieczka do Szwecji ? Odpowiedz z cytatem

Myślę, że wycieczka do Szwecji jest ciekawym pomysłem, nawet na krótki weekendowy wyjazd. Powietrze na morzu to najlepsza inhalacja przy problemach z górnymi drogami oddechowymi. Możemy wybrać się liniami promowymi Stena Line http://www.stenaline.pl/trasy/gdynia-karlskrona .
Kupując bilet w promocji "Szwecja dla dzieci" z oferty rejsów turystycznych, mamy na statku zapewnioną opiekę animatorów, którzy przygotowali sporo atrakcji dla dzieci. W Karlskronie czeka na nasze pociechy niezwykła atrakcja w wielkim placu zabaw pod dachem - Barnens Lekland. W tym czasie nieco starsi odnajdą radość dzieciństwa w labiryncie przygód - Boda Borg. Podczas powrotu, gdy dzieci usną po dwu dniach intensywnych przygód i zabaw, na rodziców czekają bary, dyskoteki i restauracje, które pozwolą na szaleństwa dorosłych i degustację wielu atrakcyjnych dań w ramach pakietu all inclusive obejmującego wyszukaną kuchnię skandynawską. Nie wiem czy podadzą kiszonego śledzia, ale zachęcam by kupić sobie kilka puszek jak będziecie na miejscu.
Powrót do góry
twojtyp

PostWysłany: Pon Sty 26, 2015 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy blog:-) zazdroszczę podróży
Reklama

Wysłany: Pon Sty 26, 2015 10:57    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Wypoczynek z dzieckiem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: