Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dieta
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Strefa mamy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dalia



Dołączył: 09 Gru 2017
Posty: 23

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ćwiczenia są dla mnie dość problematyczne z uwagi na mój chory kręgosłup. Rzadko co mogę robić, by sobie nie zaszkodzić. Dlatego pomyślałam, że kontakt z dietetykiem on-line https://www.konsultexpert.pl/dietetics będzie najlepszą formą odchudzania. W oparciu o dietę, jaka przygotuje mi dietetyk oraz jego wsparcie mogłabym spróbować zrzucić około 10 kg.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Lip 18, 2018 13:28    Temat postu:

Powrót do góry
Mateo 77



Dołączył: 03 Lut 2018
Posty: 151

PostWysłany: Nie Lip 22, 2018 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie lubię niezdrowego jedzenia, bo to bardzo źle wpływ na stan organizmu. Wychodzę z założenia, że gdyby każdy jadł zdrowo, to byłoby o wiele mniej chorób. A jeśli chodzi o wędliny, to najlepiej zaopatrywać się w nie w takich miejscach jak http://www.kiszeczka.pl/_wyroby_/dziczyzna/. To pozwoli na dostarczanie do organizmu wszystkich składników, które są niezbędne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kala90



Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 136

PostWysłany: Pią Sie 03, 2018 09:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdyby tak wypróbować tabletki na odchudzanie? Myśleliście o tym kiedykolwiek? Jedna znajoma bardzo mi chwali różne tego typu tabletki i sama się poważnie zastanawiam. Jak sądzicie - warto?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angells



Dołączył: 02 Cze 2018
Posty: 6

PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W diecie najważniejsza jest wasza głowa. Nie możecie stawiać na bardzo szybkie i drastyczne efekty, prawie nigdy to się dobrze nie kończy. Pójdźcie po poradę i specjalną dietę do dietetyka i powoli najlepiej zmieniajcie swoje nawyki żywieniowe. Mojej znajomej świetnie pomógł dietetyk kraków Teraz to dla mnie ma idealną sylwetkę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
artur565



Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 19

PostWysłany: Sob Sie 11, 2018 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim sposobem na zrzucenie 11 kg był trening + dieta ( wyeliminowanie pszenicy, kolorowych napojów, SŁODYCZY) no i skuteczne tabletki na odchudzanie , które wspomagały proces odchudzania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krab



Dołączył: 16 Sie 2018
Posty: 1

PostWysłany: Czw Sie 16, 2018 09:44    Temat postu: Re: Dieta Odpowiedz z cytatem

VooDoo napisał:
Jak się odchudzać z głową?
Wasze spradzone diety (nie koniecznie "cud").



Zdecydowanie nie dieta cud, ale moim zdanie warta uwagi, dieta oparta o spordukty o niskim indeksie glikemicznym https://www.euroclinix.net/pl/blog/ogolnie-o-zdrowiu/indeks-glikemiczny
trochę czasu trzeba poswięcic, zeby to opanować, ale warto zwracac uwage na indeks glikemiczny porduktów, zeby unikac napadów głodu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misiaczek



Dołączył: 19 Maj 2018
Posty: 11

PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja stosuję diete ułożoną przez dietetyka ponieważ diety stosowane na własna rękę jedynie doprowadziły mnie do zaparć i problemów jelitowych, dietetyk na nie polecił mi Intestę i kazał ją stosować przez pewien czas żeby wyregulować pracę jelit. Teraz czuję się idealnie a dieta jest tak ułożona że nie mam dużych wyrzeczeń
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolina11



Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 17

PostWysłany: Czw Sie 30, 2018 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
ja lubiłam posiłki nie zbyt zdrowe - smażone makarony, pizze, hamburgery itd, ale w końcu zamówiłam catering dietetyczny o nazwie LIGHTBOX! tutaj możecie o nim poczytać http://dietevo.pl/dieta/dieta-pudelkowa-firma-lightbox-z-krakowa/ bardzo dobry i smaczny!dzięki niemu moja waga wraca do normy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kala90



Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 136

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2018 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz bardziej zastanawiam się nad taką opcją jak tabletki na odchudzanie. Nigdy nie brałam żadnych tego typu tabletek - ale znajoma brała i nawet chwaliła efekty. Jeśli zależy nam na schudnięciu czy też oczyszczeniu organizmu to myślę, że warto próbować różnych możliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iga25



Dołączył: 25 Sty 2018
Posty: 96

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2018 12:52    Temat postu: Dieta i ruch Odpowiedz z cytatem

Cześć. Ja i mój mąż niestety mamy problem z nadwagą. Kolejna sprawa, że ja coś próbuję z tym zrobić, on niekoniecznie. Zależy mi, by nie męczyć się z nadprogramowymi kilogramami i żeby wyglądać dobrze. Szukałam informacji o tym, jak do tego dążyć, jednak niestety, przerosło mnie to. Postanowiłam, że zgłoszę się do kogoś o pomoc. Tak o to dowiedziałam się, że dieta dla pary jest tu https://dietaztreningiem.pl/ możliwa. Zastanawiam się, czy to nam pomoże. Jak sądzicie? Chciałabym już zerwać z dotychczasowym wizerunkiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Viana



Dołączył: 19 Sie 2018
Posty: 71

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja mam pytanie inne... W takim razie jaka dieta byłaby dobra dla osób chorujących na coś? A co jeśli ktoś ma nietolerancje pokarmową? Wiecie nieodpowiednio dopasowana dieta może niekorzystnie wpływać na nasz organizm, także pytanie - czy warto tak ryzykować? Wybierać w ślepo jakieś diety? Wydaje mi się, że w tym kierunku najlepiej sprawdzi się nutrigenetyka w Medistore, dieta oparta na treściach DNA. Na postawie odpowiednich badań można określić nie tylko co nasz organizm potrzebuje, a czego nie. Ale również jest w stanie wykryć różne choroby na które dana dieta mogłabym mieć negatywny wpływ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koronna2



Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 184

PostWysłany: Pią Lis 23, 2018 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze warto sie skonsultowac z lekarzem, gdy na cos chorujemy i chcemy przejsc na diete. Takie https://www.nuja.pl/ diety sokowe stosuje wiele osob i moga w ten sposob szybko oczyscic swoj organizm, przyspieszyc metabolizm. Moze taka dieta sie nam sprawdzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dżej89



Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 200

PostWysłany: Sro Lis 28, 2018 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja rozumiem, że wiele z nas chce mieć smukłą figurę, zyskać wymarzoną wagę... Jest to możliwe, ale róbmy to wszystko z głową. Dlaczego nie wybierzemy diety typu Kalibra https://dietakalibra.pl która polega na zdrowym odżywianiu? Stosuje się same wartościowe i smaczne produkty? Moim zdaniem warto podjąć się właśnie takiej diety, a nie kombinować z innymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Amirka



Dołączył: 28 Lip 2020
Posty: 8

PostWysłany: Sob Wrz 12, 2020 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku stosowanie diety jest po to, aby dbać o zdrowie, nie o wagę, ale w sumie chyba jedno nie wyklucza drugiego, co nie ? W każdym bądź razie chcę na jesień zadbać o odpowiednią ilość witamin w organizmie, a konkretnie te, które wymienione są tutaj > https://tantus.pl/jakie-suplementy-diety-warto-stosowac-w-okresie-jesienno-zimowym/ Kupię odpowiedni suplement diety, którym uzupełnię te witaminy w organizmie. Może ktoś z was poleci jakiś produkt ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cytrynowabeza



Dołączył: 25 Lis 2018
Posty: 20

PostWysłany: Pon Paź 19, 2020 04:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o dobrą firmę, która zajmuje się dostarczaniem posiłków do domu (tak zwana dieta pudełkowa) to moim zdaniem najlepszą ofertę ma firma Dietering https://www.dietering.com/ . Ich posiłki są nie tylko bardzo smaczne, ale przede wszystkim odpowiednio skomponowane, tak że zawierają witaminy i składniki odżywcze w odpowiedniej ilość. Dzięki czemu łatwo schudnąć, zachowując przy tym dobre samopoczucie i energię. Mają kilkanaście diet do wyboru, więc łatwo znaleźć opcje idealną dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Paź 19, 2020 04:44    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Strefa mamy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

KluB Otwockich Mamuś  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group