Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dieta
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Strefa mamy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
terenia

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta to podstawa w odchudzaniu i przede wszystkim ćwiczenia. Ja też stosuję dietę , staram się zdrowo odżywiać bo jednak organizm musi mieć dostarczane witaminy. Pomyślałam że jeszcze mogę wdrożyć w diecie pożywne zdrowe soki. Przeglądałam co będzie lepsze sokowirówka czy wyciskarka. Znalazłam opinie w necie że wyciskarka wolnoobrotowa marki Muke jest bardzo dobra. Łatwa w myciu, zajmuje mało miejsca. I że producent dodaje gratisy do wyciskarki jeśli kupimy. Brzmi ciekawie. Ktoś ma taką wyciskarkę ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Paź 31, 2017 10:59    Temat postu:

Powrót do góry
zadowolona

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 06:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dieta, właśnie nie moża tylko zdrowo się odżywiać bo później jak spróbujemy czegoś innego - niezdrowego to mogą pojawić się problemy z trwieniem, co w konsekwencji może doprowadzić do zaparć i wzdęć. Dlatego w takich przypadkach dobrze jest nosić w torebce dicopeg 10g, żeby w każdej chwili móc go użyc
Powrót do góry
MaryAnn84

PostWysłany: Pią Gru 01, 2017 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak ktoś już wspomniał, wyciskarka (np. https://zdrowywycisk.com/wyciskarki-do-sokow/ będzie bardzo dobrym pomysłem. Można dzięki niej robić sobie zdrowe soki odchudzające z dodatkiem grejfruta. Jest to na pewno zdrowsze niż jakieś suplementy odchudzające czy zbyt wyniszczające dieta pozbawiona niezbędnych składników odżywczych. Sama lubię codziennie napić się chociaż szklankę takiego soku, bo są zdecydowanie lepsze niż te sklepowe.
Powrót do góry
green

PostWysłany: Nie Gru 03, 2017 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po wielu latach walki z nadwagą stwierdzam, że nie ma diety uniwersalnej.
Do kwestii odchudzania trzeba podejść w sposób indywidualny.
Skuteczny jest specjalny program, który jest częścią oferty - wczasy odchudzające nad morzem w Primaverze w Jastrzębiej Górze. Poza ćwiczeniami są również spotkania z dietetykiem i indywidualne podejście do tematu odchudzania. Chcę się tam wybrać na początku przyszłego roku.
Tak wygląda program pobytu: https://odchudzanie.primaveraspa.pl/programy-odchudzajace/wczasy-odchudzajace-nad-morzem.html
Powrót do góry
tamirka66

PostWysłany: Pią Gru 29, 2017 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam diet nie stosuje, życie jest zbyt krótkie, zamiast tego lubię zjeść obfite śniadanie z duzą ilością szynki i sera żółtego zolte.hochland.pl/ i do tego pomidorek, a po takim obfitym śniadaniu po dwóch godzinach uciekam na trening
Powrót do góry
lutowapani

PostWysłany: Pią Gru 29, 2017 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja stosuję diete ułożoną przez dietetyka ponieważ diety stosowane na własna rękę jedynie doprowadziły mnie do zaparć i problemów jelitowych, dietetyk na nie polecił dicopeg 10g i kazał go stosować przez pewien czas żeby wyregulowac pracę jelit. teraz czuję się idealnie a dieta jest tak ułożona że nie mam dużych wyrzeczeń
Powrót do góry
Fretka

PostWysłany: Pon Sty 22, 2018 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Diet jest całe mnóstwo,ale faktycznie ma jednej cudownej ,która by działała na każdego.Najlepiej skontaktować się z doświadczonym dietetykiem,który pomoże nam w doborze odpowiednich produktów do naszego tryby życia.Warto też samemu w swoim domu wprowadzić kilka zasad zdrowego odżywiania,które mogą być bardzo pomocne.Zmiana nawyków żywieniowych to podstawa.Można zamienić nasz dotychczasowy cukier,na cukier kokosowy,naturalny i bogaty w witaminy z grupy B,potas,żelazo i magnez. Można nim słodzić kawę, herbatę,gotować i piec.Można też wprowadzić zamiast mąki pszennej, mąkę kokosową,bez glutenu z naturalnego,wysuszonego ,miąższu kokosowego.W sklepie https://magvita.pl/
znajdziemy sporo takich cennych i zdrowych produktów.
Powrót do góry
Agafia

PostWysłany: Pon Sty 29, 2018 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja generalnie na pewno chciałabym włączyć do swojej diety więcej soków. Póki co jednak muszę zainwestować w jakąś wyciskarkę i nawet udało mi się znaleźć sporo ciekawych produktów tego rodzaju na https://sklep.technica.pl/wyciskarki-do-cytrusow , więc na pewno wybiorę tam coś dla siebie:).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
koronna2

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 09:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że trzeba zmienić jedzenie na zdrowe. Umiecie gotować sobie niskokaloryczne obiady? Teraz też nie ma problemu z zamówieniem czegoś do domu z restauracji http://glodny.pl/ Taka opcja jest wygodna, nie tracimy czasu, a zjemy coś zdrowego.
Powrót do góry
zadowolona

PostWysłany: Pon Mar 19, 2018 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja to miałam taką dietę, że chciałam żeby coś mi spadło z brzucha. Miałam lekką oponkę, ale po posiłkach to on tak się powiększał że czasem się bałam że coś mi dolega. Ale jak poszłam do lekarza to powiedział on mi, że mam początki zaburzenia flory jelitowej. Zapisał przyjmowanie Intesty i póki co odstawienie na jakiś mega niezdrowych posiłków
Powrót do góry
Krevasoa

PostWysłany: Czw Mar 22, 2018 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może dieta pudełkowa? w Opolu jest na pewno coś takiego, w większych miastach ogólnie. możesz sobie wybrać liczbę kalorii.
Powrót do góry
zuziia

PostWysłany: Pon Mar 26, 2018 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamusie może któraś z was będzie mi w stanie podpowiedzieć gdzie szukać pomocy w skutecznym redukowaniu wagi i utrzymaniu wypracowanego poziomu? Już trzeci raz mi się to nie udało. Dietetyk - trener nie daje rady. Pozostaje psychodietetyka? Czytałam trochę na ten temat tu https://psychoterapiacotam.pl/psychodietetyka-co-to-jest/ ale mimo wszystko nie wiem, czy już jestem na etapie koniecznym do "zdiagnozowania".
Powrót do góry
Dżej89

PostWysłany: Sob Kwi 07, 2018 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz skutecznie zredukować wagę to ostatnio słyszałam, że świetnie w tym kierunku sprawdzają się koktajle proteinowe. Dzięki nim w skuteczny sposób można kontrolować masę swojego ciała. Na stronie http://www.limvena.pl/program/ znalazłam nawet fajny program na schudnięcie z ich zawarciem. Myślę, że warto go przejrzeć. Być może ten sposób idealnie się sprawdzi dla Ciebie.
Powrót do góry
Kazoo

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz nadwagę to pewnie i cellulit się wkradł. Są bardzo fajne diety odchudzające, które również na cellulit działają cuda. Ja sobie ułożyłam dietę posiłkując się tym artykułem https://bloker-cellulitu.pl/cellulit/dieta/ i powiem szczerze, że są efekty. Wystarczy trochę samozaparcia i po drugim tygodniu jest super Smile
mama89

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że absolutnie każdą dietę warto wzbogacić o dodatkowe minerały i witaminy. Dlatego warto zdecydować się na suplementy. Słyszałam, że godne polecenia są te od Sanbios. Sama zamierzam je kupić. Dostępne są na przykład tutaj http://www.herbavit.com.pl/category/medycyna-naturalna-sanbios
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Lip 18, 2018 11:52    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Strefa mamy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: