Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kosmetyczka
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Strefa mamy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mateo 77

PostWysłany: Sro Mar 21, 2018 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, wybór odpowiedniego gabinetu to poważna sprawa. Jeżeli wybierzecie dobrze, to możecie być spokojni o jakość zabiegów. Ja wychodzę z założenia, że swoje zdrowie warto zawierzać takim specjalistom, jak ci pracujący w Laguel. Na podstawie https://laguel.pl/zabiegi/ możecie ocenić, który z ich zabiegów będzie dla Was najodpowiedniejszy. Wybierzcie mądrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Mar 21, 2018 13:16    Temat postu:

Powrót do góry
henia

PostWysłany: Wto Maj 01, 2018 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo zależy od tego, jaki zabieg chcesz mieć wykonany. Ja wybrałam się do ClinicaNova z nastawieniem na kwas hialuronowy. Widziałam u sąsiadki efekty i też chciałam się poczuć trochę młodziej. Czy efekty widać? Jak najbardziej tak, przerosło to oczekiwania moje jak również pań pracujących w ClinicaNova.
Powrót do góry
Dobisia

PostWysłany: Wto Lip 03, 2018 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dbanie o nasze ciało, powinno nam jednak wejść w nawyk.W ten sposób same ze sobą będziemy się lepiej czuć. Dlatego też od czasu do czasu wizyta u kosmetyczki jest jak najbardziej wskazana. Korzystanie z takich okazji http://beautyatelier.pl/promocje.html jest jeszcze lepszym roziązaniem, bo dbamy o siebie w niskiej cenie : )
Powrót do góry
stairs

PostWysłany: Sob Lip 21, 2018 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak sie ingeruje juz w cerę to naprawde mega wazne jest zeby trafic w dobre rece, bo o krzywde nie jest trudno, a efekty widoczne sa przeciez na samej twarzy! Tradzik corce wyleczyl jako jedyny w warszawie Doktor Konrad Lewandowski tutaj http://drkonradlewandowski.pl/ nikt wiecej nie zrobil tego dobrze niestety... dziewczyna sie meczyla 5 lat i cera tylko sie pogarszala ;/
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Lip 21, 2018 15:21    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Strefa mamy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: