Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

sklepy w internecie
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Mamy po godzinach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
terenia

PostWysłany: Wto Lis 14, 2017 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam często kupuję online. Tak jest wygodnie. Teraz chcę kupić dla teściów prezent i zastanawiam się pomiędzy materacem a pościelą. Jakoś nie mogę się zdecydować. A chciałem kupić pościel podobną do tej- http://exitopolska.com/index.php/kolekcja-zdrowy-sen/ . Może wiecie gdzie taką kupię ? Bo nie wiem co im kupić. Może macie pomysły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Lis 14, 2017 16:05    Temat postu:

Powrót do góry
Tanka

PostWysłany: Nie Lis 26, 2017 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, ze kupuje w internecie - tak jest przeciez taniej i wygodniej. Nosze soczewki od paru lat i zawsze kupuje tam, gdzie jest aktualnie najtaniej. W sklepie https://optiland.pl/ jest teraz promocja -10% na caly asortyment, to sobie zakupilam zapas na prawie rok.
Powrót do góry
Oruba

PostWysłany: Pon Lis 27, 2017 00:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kocham tę stronę z karmami dla zwierząt https://www.naszezoo.pl/pl/c/Acana/75. W ogóle interesuje się dietetyką zwierzęcą Smile Jeśli chodzi o karmy suche, to te które w swoim składzie zawierają jak najwięcej mięsa (nie koniecznie tego surowego, bo to woda, krew i kości) i jak najmniej wypełniaczy czyli zbóż. Im więcej wypełniaczy tym karma ma mniejsze wartości odżywcze, zatyka psa i tyle. Bardzo ważna jest też technologia wytwarzania i samo przechowywanie karmy.
Powrót do góry
Shyild

PostWysłany: Czw Gru 07, 2017 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię robić zakupy online, do tego stopnia że nawet teraz juz zaczynam się zastanawiać jaki stół do tenisa stołowego kupić i szukam go właśnie w internetowych sklepach. Tym bardziej, że nie muszę się przejmować transportem ani niczym. Płacę i za kilka dni mam go w domu:)
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Gru 07, 2017 19:01    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Mamy po godzinach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: