Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy inwestujecie drobne kwoty ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Mamy po godzinach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
terenia

PostWysłany: Pon Sty 29, 2018 09:03    Temat postu: Czy inwestujecie drobne kwoty ? Odpowiedz z cytatem

Mam 32 lata i dwoje małych dzieci (1 i 3 lata). Miesięcznie mogę odłożyć 500 zł, wiem, że nie są to duże pieniądze, ale chciałabym je inwestować. Macie pomysły na inwestycje. Czytałam w poradniku kilka ciekawych porad http://dominikum.pl/w-co-inwestowac-drobne-kwoty/ ale wolała bym sprawdzone pomysły na inwestycję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Sty 29, 2018 09:03    Temat postu:

Powrót do góry
lamamala

PostWysłany: Pon Sty 29, 2018 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od narodzin dziecka odkładam na konto 100 zł miesiecznie, na osobne, jak skończy 18 lat to przekażę mu dostęp do niego Wink
Iga25

PostWysłany: Wto Lut 06, 2018 12:17    Temat postu: Oszczędzanie Odpowiedz z cytatem

Ja też, ale dla swojego chrześniaka, odkładam głupie 20-30 zł miesięcznie ale zawsze coś na start. Wink Co miesiąc kilka groszy odsetek się nalicza, więc nie jestem stratna. Myślałam jednak, po przeczytaniu opinii o koncie w BZ WBK o zmianie konta osobistego na nie właśnie i dołączenie jeszcze jednego, oszczędnościowego. Na razie mam w Getin oszczędzające i w PEkao zwykłe. Będzie to dobra decyzja? Porównywarki z darmową pomocą w postaci rankingów, mówią mi że dobrze zrobię. No nie wiem..
Powrót do góry
makrat

PostWysłany: Sro Mar 28, 2018 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja inwestuje mniejsze kwoty w akcje co miesiąc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dżej89

PostWysłany: Sro Maj 23, 2018 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami tak, ponieważ czasami opłaca się w coś zainwestować. Zobacz przykładowo jakie inwestycje odbywają się w Masdar, jak zmienia się Dubaj - https://dariuszstasik.com/ . To niezwykłe jak wszystko z roku na rok się przekształca. To jak firmy inwestują w projekty typu Smart City. Jakie nowe koncepcje powstają przykładowo jak powstałe w biurach przestrzenie zielone. Dlatego uważam, że warto zaryzykować i zainwestować.
Powrót do góry
mama89

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lepiej zainwestować razem z Fundico w pożyczki społecznościowe? Inwestując nawet niewielkie kwoty można wiele zyskać, a zyski są szybkie. Ze swojej strony zdradzę wam także, że rejestrując się na https://www.fundico.eu/moje-konto/zarejestruj.html otrzymujemy 100zł, a każda rejestracja znajomego z naszego polecenia, to kolejne 100zł.
Powrót do góry
koronna2

PostWysłany: Sro Gru 05, 2018 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jesli potrzebujemy bardzo szybko gotowki to mozna sprawdzic sobie, jakie oferty sa dobre. Wlasnie mozna sie w ten sposob szybko dowiedziec, jakie pozyczki beda dla nas dobre. Lubicie brac pozyczki? Jakie firmy znacie?
Powrót do góry
Reklama

PostWysłany: Nie Lut 28, 2021 00:14    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem

Zobacz też :

Liczby Fibonacciego na rynku FOREX, czyli Harmonic Trading bez tajemnic
Powrót do góry
Reklama

PostWysłany: Nie Lut 28, 2021 00:14    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem

Zobacz też :

Liczby Fibonacciego na rynku FOREX, czyli Harmonic Trading bez tajemnic
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Lut 28, 2021 00:14    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Mamy po godzinach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: