Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wczasy z dzieckiem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Wypoczynek z dzieckiem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dorcik81

PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale na takich zjeżdżalniach jest super,szczególnie jak masz na sobie bikini i z dużą prędkością wpadasz do wody Twisted Evil
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Cze 21, 2010 21:04    Temat postu:

Powrót do góry
marta-la

PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eeee chyba macie kompletnie mylne pojęcie o takich zjeżdżalniach bo na większość wchodzi się po normalnej klatce schodowej a potem na dmuchanym pontonie zazwyczaj w 2 os zjeżdża się tubom w dół i wypada do małego baseniku w którym jest wody po kolana. Także lęk wysokości nie ma tu najmniejszego znaczenia i do basenu też się nie wpada a mówię to ja osoba która nie potrafi pływać nic a nic Wink
Są też takie gdzie zjeżdża się na karimacie albo takie gdzie sunie się głową w dół ale tych nie próbowałam Twisted Evil
Ja uwielbiam TORNADO http://www.tatralandia.sk/video/tornado.html
Jedzie się właśnie taką tubą w 2 os a potem wypada się do leja na świeżym powietrzu Twisted Evil i w środku tego leja wpada się do nast rury i wszystko ok jak się tam wiedzie przodem ale mojego męża z kolegą pokierowało tyłem i resztę drogi zrobili tyłem w rurze Twisted Evil
Tutaj gł wieża z której się zjeżdżam http://www.tatralandia.sk/img/atrakcie/tbg1.jpg Jest też kupe na dworze ale z braku pogody testowałam do tej pory te zamknięte
Tutaj wszystkie atrakcje http://www.tatralandia.sk/main.php?menu=tobogany&lang=pl
O i znalazłam fotkę jak wygląda taki zjazd http://www.tatralandia.sk/img/atrakcie/tob1.jpg
Polecam naprawę frajda nie tylko dla dzieciaków i nie tylko dla tych co potrafią pływać Wink

PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zjeżdżałam na takiej małej(trochę większa od tej co jest na basenie w Józefowie) i właśnie do basenu z wodą się wpadało,wody po kolana ale i tak wystarczyło żeby góra od bikini rozjechała się Laughing pan który akurat stał obok miał niezły ubaw Laughing
szarlottka

PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie do takiej jaka jest w Józefowie bym nie wlazła, az mi się duszno robi na samą myśl.. Brr..

PostWysłany: Sro Cze 23, 2010 09:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dorcik81 napisał:
ja zjeżdżałam na takiej małej(trochę większa od tej co jest na basenie w Józefowie) i właśnie do basenu z wodą się wpadało,wody po kolana ale i tak wystarczyło żeby góra od bikini rozjechała się Laughing pan który akurat stał obok miał niezły ubaw Laughing

Raz z takiej zjechałam w Mikołajkach i trauma po zanurzeniu pod wodą siedzi mi do teraz Wink Czy jest na sali psycholog ? Twisted Evil Wody się boję

PostWysłany: Czw Cze 24, 2010 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Terapię wstrząsową proponuję! Wink Trza cię ponownie w rurze spuścić może pomoże Laughing Laughing Laughing

PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczynki kochane,a my za pare godzin ruszamy w droge!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy Musialam sie z wami tym podzielic,trzymajcie tylko kciuki,zeby dziewczyny zadnego numeru po drodze nie wykrecily i smacznie spaly.Przed nami prawie 500 km.Juuuhuuuu.Do milego. Smile
marta-la

PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ulcia napisał:
Dziewczynki kochane,a my za pare godzin ruszamy w droge!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy Musialam sie z wami tym podzielic,trzymajcie tylko kciuki,zeby dziewczyny zadnego numeru po drodze nie wykrecily i smacznie spaly.Przed nami prawie 500 km.Juuuhuuuu.Do milego. Smile

SZEROKIEJ DROGI !!! :heart: i bawcie się dobrze, czekam na Wasz powrót, wspólną kawkę, zdjęcia no i ... Kofolę Wink

PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ulcia miłego wywczasu Bye Good Job
bawcie się dobrze Laughing
szarlottka

PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miłego wczasowania Smile A 500 km to jak bajka dla mnie Wink Laughing

PostWysłany: Sob Cze 26, 2010 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szerokiej drogi i bawcie się "pysznie"

Powrót do góry
Ulcia

PostWysłany: Sro Lip 14, 2010 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem dziewczynki z powrotem,mam wrazenie,ze bylismy 3 a nie 16 dni,dlaczego ten czas tak zaiwania tylko jak czlowiek sie wczasuje i jest tak blogo. Evil or Very Mad No i nie dosc,ze tu sucho jak pieprz(tam super wilgotno,nawet w upaly),to jeszcze plasko i nizinnie.No poprostu masakra. Crying or Very sad Crying or Very sad :cry:Martus,dzieki za wszystko,kurtki sie przydaly bardzo,kupon zrealizowany,mai tai uzywany.Stokrotne senk ju.Do zobaczyska. Very Happy
marta-la

PostWysłany: Sro Lip 14, 2010 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ulcia napisał:
Jestem dziewczynki z powrotem,mam wrazenie,ze bylismy 3 a nie 16 dni,dlaczego ten czas tak zaiwania tylko jak czlowiek sie wczasuje i jest tak blogo. Evil or Very Mad No i nie dosc,ze tu sucho jak pieprz(tam super wilgotno,nawet w upaly),to jeszcze plasko i nizinnie.No poprostu masakra. Crying or Very sad Crying or Very sad :cry:Martus,dzieki za wszystko,kurtki sie przydaly bardzo,kupon zrealizowany,mai tai uzywany.Stokrotne senk ju.Do zobaczyska. Very Happy

Aaaaa ale super Laughing Myślałam że Wy dopiero w weekend wracacie - wszystko pokręciłam jak zwykle Wink
Napisz chociaż czy Wam się podobało bo ja tu stresik mały mam Wink
I jak tam Kofola czy przybyła?
I zapraszamy Was na kawkę i opowieści - koniecznie z fotkami
Pozdrawiam

PostWysłany: Sro Lip 14, 2010 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no podziel się kobieto wrażniami Wink
Ulcia

PostWysłany: Czw Lip 15, 2010 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dorcia,wesolo bylo bardzo,jak to zwykle z moimi dziecmi. Wink Wyjechalismy za pozno (Wlodzimierz musial sie troszke przespac),no i juz spania za duzo nie bylo,bylo za to duzo rzygania,szczegolnie na serpentynach,jak juz za granice wjechalismy.Tam to nawet "zdrowemu" sie zbiera na ....,caly czas pod gore na takich zakretach,ze nam sie paski hamulcowe zagotowaly prawie.Slowacja przepiekna,powietrze dla mnie idealne bo wilgotne,nie tak sucho jak u nas.Pensjonat czysciutki,zadbany, z super ludzmi,polozony w dolince,a wokolo gory.No i co najwazniejsze,cisza,czy to w miescie czy na szlakach zero ludzikow,tylko strumyki gorskie i ptaki slychac.To czego mi bylo trzeba.Ale zeby nie bylo tak nudno moje starsze dziecko zadbalo o super atrakcje.W srodku naszego pobytu lezala dwa dni z 40 stopniowa goraczka,na szczescie bez zadnych innych objawow,a dwa dni przed wyjazdem wyladowalismy w szpitalu ze zwirem w nodze po wypadku na hulajnodze.Duzo by pisac,nie bylo za wesolo,jeszcze ze trzy tygodnie zanim sie zagoi.Na szczescie powrot byl spokojny,dziewczyny calutka droge spaly jak nieboszczyki,nic nie pamietaja.Obudzily sie pod blokiem.Za rok wracamy tam sami bez dzieciow,taka mielismy z Wlodkiem chrapke na jakies wyzsze partie,ale z dzieciami sie nie da.Poprostu.
Reklama

Wysłany: Czw Lip 15, 2010 12:54    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Wypoczynek z dzieckiem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 5 z 10
Skocz do: