Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wczasy z dzieckiem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Wypoczynek z dzieckiem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ulcia



Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 194
Skąd: Otwock,centrum

PostWysłany: Sro Mar 31, 2010 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bylabym ci baaaaardzo wdzieczna,jezeli tylko moje dziecko sie w niego zmiesci. Laughing
_________________
Usmiechnij sie,jutro bedzie lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Mar 31, 2010 17:02    Temat postu:

Powrót do góry
Ulcia



Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 194
Skąd: Otwock,centrum

PostWysłany: Sro Mar 31, 2010 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marta,wyslij mi na priv swoj numer,zadzwonie po swietach i umowimy sie,ok?
_________________
Usmiechnij sie,jutro bedzie lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ulcia



Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 194
Skąd: Otwock,centrum

PostWysłany: Pią Kwi 16, 2010 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej,Marta.Moze moglybysmy sie spotkac w przyszlym tygodniu,pomierzylabym tego mai taia na moim dziecku?Moze bys wpadla z dziewczynkami do mnie,ciasto zrobie dobre,daj znac,kiedy bedziesz miala chwile.
_________________
Usmiechnij sie,jutro bedzie lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta-la



Dołączył: 20 Cze 2009
Posty: 891
Skąd: obecnie Otwock z zamiarami na Olkusz

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2010 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ulcia napisał:
Hej,Marta.Moze moglybysmy sie spotkac w przyszlym tygodniu,pomierzylabym tego mai taia na moim dziecku?Moze bys wpadla z dziewczynkami do mnie,ciasto zrobie dobre,daj znac,kiedy bedziesz miala chwile.

Dzięki za zaproszenie, a możemy to odłożyć na tydzień po długim weekendzie? Mam masę roboty i zaległości bo 2 tyg się byczyłam u rodziców i konto świeci pustkami Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ulcia



Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 194
Skąd: Otwock,centrum

PostWysłany: Pon Kwi 19, 2010 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze,niech bedzie po weekendzie,napisz kiedy bedziesz wolniejsza i bedziemy mogly sie spotkac.Udanego wyjazdu. Smile
_________________
Usmiechnij sie,jutro bedzie lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta-la



Dołączył: 20 Cze 2009
Posty: 891
Skąd: obecnie Otwock z zamiarami na Olkusz

PostWysłany: Pon Kwi 19, 2010 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ulcia napisał:
Dobrze,niech bedzie po weekendzie,napisz kiedy bedziesz wolniejsza i bedziemy mogly sie spotkac.Udanego wyjazdu. Smile

Ulcia a może spotkamy się w środę http://otwockie-mamusie.phorum.pl/viewtopic.php?t=224 bo pomyślałam że mały spacer dzieciom dobrze zrobi między moim jednym szyciem a drugim Wink Wzięłabym swojego mt i zapowiada się spore mierzenie bo będą jeszcze 3 inne mt Laughing
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ulcia



Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 194
Skąd: Otwock,centrum

PostWysłany: Pon Kwi 19, 2010 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie,ze moglybysmy sie spotkac w srode,dla mnie czym wczesniej tym lepiej.Chcialabym wiedziec czy moje dziecko w jakikolwiek mai tai badz chuste sie zmiesci,bo nie wiem co my z nia zrobimy w tych gorach.Ona jest taka leniwa,ze juz w ogole wozka nie zabieram ze soba jak gdzies wychodze bo jak usiadzie to wyjsc potem nie chce. Laughing Chyba,ze hustawke zobaczy. Laughing Laughing Laughing Ech,za bardzo sie nakrecam chyba.
_________________
Usmiechnij sie,jutro bedzie lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eva82



Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 29
Skąd: Otwock

PostWysłany: Czw Maj 06, 2010 21:01    Temat postu: witajcie Odpowiedz z cytatem

Marta to ja do Ciebie pisałam na gg i napisze jeszcze hyhy Smile
Albo sie umówimy i opowiesz co powinnismy zobaczyć bo jedziemy na słowację tam gdzie Wy ale w sierpniu.
Czytałam wasze plany wyjazdu na korsyke i powiem ze to tez nasze marzenie. Nawiązałam kontakt z takim kolesiem co korsyke ma w jednym palcu i opisał nam jak to wyglada i ceny i wszystko.
Jakbyście szukali towarzystwa to my chetni na takie tułaczki. uwielbiam i to jeszcze namiot Smile
Zycze udanego wyjazdu ja w tym czasie bede nad morzem naszym polskim. Ale dobre i to. upałów tez nie znosze wiec nie bedzie zle
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta-la



Dołączył: 20 Cze 2009
Posty: 891
Skąd: obecnie Otwock z zamiarami na Olkusz

PostWysłany: Pią Maj 07, 2010 08:21    Temat postu: Re: witajcie Odpowiedz z cytatem

eva82 napisał:
Marta to ja do Ciebie pisałam na gg i napisze jeszcze hyhy Smile
Albo sie umówimy i opowiesz co powinnismy zobaczyć bo jedziemy na słowację tam gdzie Wy ale w sierpniu.
Czytałam wasze plany wyjazdu na korsyke i powiem ze to tez nasze marzenie. Nawiązałam kontakt z takim kolesiem co korsyke ma w jednym palcu i opisał nam jak to wyglada i ceny i wszystko.
Jakbyście szukali towarzystwa to my chetni na takie tułaczki. uwielbiam i to jeszcze namiot Smile
Zycze udanego wyjazdu ja w tym czasie bede nad morzem naszym polskim. Ale dobre i to. upałów tez nie znosze wiec nie bedzie zle
pozdrawiam


O witaj Smile
U nas Korsyka na razie została podmieniona ze względu na koszty promów które znacznie podwyższają cenę wyjazdu i wstępne plany są takie że tydzień nad Jeziorem Garda gdzie można pochodzić po Alpach i popływać w jeziorze a potem tydzień nad morzem wygrzewając kości ale też koniecznie przed sezonem bo śródziemnomorskie klimaty w sezonie nie są dla mnie do przeżycia.
A w tym roku znowu Słowacja Laughing Jedziemy pod koniec maja na 2 tyg. Jedziemy 3 raz ale pierwszy swoim samochodem więc zobaczymy pewnie więcej, dlatego opiszę Ci wszystko po powrocie i może Ci przywieźć z IT trochę ulotek i mini przewodników to będziesz miała jakieś pojęcie o okolicy. A zerknij sobie (ja wczoraj to zobaczyłam) ile zniżek oferują u Ewy http://www.privateden.com/ (kliknij na CENNIK *AKCJA*)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Monika



Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 213
Skąd: Otwock-Świdry Wielkie

PostWysłany: Wto Maj 18, 2010 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze znacie jakies fajne kwatery w Zakopanym?
_________________


mama Amelki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta-la



Dołączył: 20 Cze 2009
Posty: 891
Skąd: obecnie Otwock z zamiarami na Olkusz

PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 09:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monika napisał:
Moze znacie jakies fajne kwatery w Zakopanym?

Powiem szczerze że ja nie lubię Zakopanego i snobistycznego klimatu. Jak jeździliśmy to nocowaliśmy np. w Bukowinie, Białce, Zębie itd ale niestety nic konkretnego nie pamiętam. Mogę zapytać gdybyś chciała bo mój teść nocował zawsze koło skoczni ale płacił ze śniadaniem 100zł, ale jak na Słowacji zapłacił 8euro to powiedział że więcej nie będzie jeździł do Zakopanego Laughing
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dorcik81



Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 1757
Skąd: Otwock kiedyś centrum obecnie kresy

PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O rany 100 za pokój Shocked Shocked Shocked
my płaciliśmy mniej za pokój z wyżywieniem śniadanie+obiadolokacja(dwa dania i deser) dodam jeszcze,że kuchnia domowa a spaliśmy w Willi Borgosz
jakieś 10-15 minut od centrum,w bardzo cichej okolicy
tu link http://www.willa-zakopane.pl/
_________________
szczęśliwa żona i mama
przepraszam za literówki:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eva82



Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 29
Skąd: Otwock

PostWysłany: Pią Maj 21, 2010 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my jeżdziliśmy do Gliczarowa górnego mieliśmy widok na zakopane z góry i na kasprowy. Pani bardzo miła pysznie gotuje z własnych wyrobów. Warunki może nie sa willowe ale.. to zalezy jakie sa wymagania. ciekawe czy marta pojechała??
odezwij sie jak wrócisz.
My mielismy jechac jutro nad nasze morze ale rezygnujemy lecimy do tunezji tam przynajmniej pewna pogoda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monika



Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 213
Skąd: Otwock-Świdry Wielkie

PostWysłany: Pią Maj 21, 2010 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

juz zarezerwowalismy u takiej babki co kiedys - takze sprawdzone jest. Wynajmujemy tam mieszkanie- prawie przy Krupowkach. Jedziemy ze znajomymi. Juz sie nie moge doczekac Smile

A ja lubie Zakopane- jezdze tam od zawsze. W górach moj mąz mi sie oswiadczył- co prawda nad Czarnym Stawem, tam tez spedzilismy nasz wspolny wyjazd. Jak nie bylo Amelki to spalismy w schroniskach i lazilismy po gorach no ale teraz z dzieckiem to przeciez po górach nie bede latac Wink
_________________


mama Amelki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szarlottka



Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 1726
Skąd: Otwock /Wólka Mlądzka

PostWysłany: Pią Maj 21, 2010 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monika napisał:
juz zarezerwowalismy u takiej babki co kiedys - takze sprawdzone jest. Wynajmujemy tam mieszkanie- prawie przy Krupowkach. Jedziemy ze znajomymi. Juz sie nie moge doczekac Smile

A ja lubie Zakopane- jezdze tam od zawsze. W górach moj mąz mi sie oswiadczył- co prawda nad Czarnym Stawem, tam tez spedzilismy nasz wspolny wyjazd. Jak nie bylo Amelki to spalismy w schroniskach i lazilismy po gorach no ale teraz z dzieckiem to przeciez po górach nie bede latac Wink

Kochana, małą w chustę i chajda Smile Zobaczysz jak jej się spodoba Very Happy Dorcik i Marta coś o tym wiedzą Wink Laughing
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Maj 21, 2010 18:11    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Wypoczynek z dzieckiem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 3 z 12
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

KluB Otwockich Mamuś  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group