Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zakup mieszkania
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Mamusie z Karczewa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mama.Martyna09



Dołączył: 25 Lip 2016
Posty: 118

PostWysłany: Czw Sie 11, 2016 12:51    Temat postu: Zakup mieszkania Odpowiedz z cytatem

Hej. Planujemy przeprowadzkę i myślę, że padnie jednak na Warszawę. Widziałam ciekawe mieszkanie tutaj: http://www.domdevelopment.com.pl/pl/apartamenty-mokotow-nad-skarpa - komfort i nowoczesność! Co sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Sie 11, 2016 12:51    Temat postu:

Powrót do góry
Sebo099



Dołączył: 03 Lut 2017
Posty: 5

PostWysłany: Pią Lut 03, 2017 08:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ci życze żeby się udało
_________________
Similar sites
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koniak



Dołączył: 24 Sie 2017
Posty: 3
Skąd: Zastanawiasz się, jak zwiększyć popularność swojego przedsiębiorstwa?

PostWysłany: Sro Sie 30, 2017 07:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My przed pojawieniem się maleństwa kupiliśmy mieszkanko za pośrednictwem http://lokum-deweloper.pl/mieszkania/, polecam. Sprzedają mieszkania we Wrocławiu i chyba kilku innych miastach. Firma godna zaufania więc polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
koronna2



Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 184

PostWysłany: Pon Paź 23, 2017 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już po zakupie mieszkania i przeprowadzce i muszę wam powiedzieć, że wszystko nie poszłoby tak sprawnie, gdyby nie pomoc firmy przeprowadzkowej. Nigdy nie korzystałam z takich usług i bardzo żałuję. Kompleksowa pomoc w noszeniu pudeł i zawiezieniu wszystkiego na miejsce. Polecam firmę z Gdańska http://gdansk.przeprowadzki.pl/miedzynarodowe.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JanPie



Dołączył: 02 Wrz 2017
Posty: 100

PostWysłany: Pią Paź 27, 2017 16:56    Temat postu: Re: Zakup mieszkania Odpowiedz z cytatem

Ciekawą ofertę mają tez w Józefowie.
Wejdź na www.nieruchomoscijozefow.com.pl
Biuro istnieje 15 lat - polecam !!
_________________
JanPie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
green



Dołączył: 29 Cze 2017
Posty: 35

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym chciała, kiedyś w przyszłości zamieszkać w Gdyni.
Podoba się mi to miasto. Moja siostra właśnie kupuje mieszkanie gdynia karwiny na osiedlu Viridis. Osiedle otoczone jest lasem sosnowym. Super miejsce do zamieszkania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
terenia



Dołączył: 01 Wrz 2017
Posty: 233

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie odnośnie domów pod Poznaniem od dewelopwra Szukam właśnie mieszkania w miarę blisko Poznania, a z Koninko jest niedaleko. Myślicie, że będzie to dobra inwestycja? Spodobała mi się tam okolica, że jest tam cicho i spokojnie, więc też zależy mi na takim miejscu. Co myślicie o tych inwestycjach ? Warto zdecydować się na ten dom ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
henia



Dołączył: 31 Maj 2017
Posty: 124

PostWysłany: Pon Mar 26, 2018 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie natomiast interesują wrocław mieszkania. Wiecie w jakich okolicach najlepiej szukać mieszkania właśnie w tym mieście? Tak, żeby było w miarę blisko do centrum, ale by ceny nie były z kosmosu? Będę wdzięczna za podpowiedzi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Misiak



Dołączył: 27 Paź 2017
Posty: 93

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2018 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo chciałabym jak najszybciej kupić mieszkanie. Najłatwiej przyjdzie mi to chyba z nieruchomości123 opinie jednak muszę poczytać bo jeszcze nie miałam czasu tego zrobić. Wiele osób mówiło, że warto z ich pomocą kupować mieszkanie bo jest szybciej no i dobrze dobierają oferty Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaja



Dołączył: 14 Mar 2018
Posty: 12

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2018 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z mężem znaleźliśmy nasz wymarzony dom na tym portalu: https://gdziedom.pl/ Za niedługo się wprowadzamy Smile Jeśli teraz rozglądacie za nowym domem albo działką, to polecam sprawdzić na tej stronie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radosna



Dołączył: 11 Kwi 2018
Posty: 89

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 20:56    Temat postu: Mieszkanie i smart city Odpowiedz z cytatem

Nie jestem fanką mieszkań, wolę domy, no chyba , że w pełni inteligentne, to mogłabym się zastanowić. Podoba mi się wykorzystanie nowości technologicznych w dzisiejszym budownictwie. Dużo informacji o tym znalazłam tutaj https://dariuszstasik.com/ , a nawet więcej. Autor pisze nawet o tym, jak zbudować w pełni inteligentne miasto. Chciałabym w takim żyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koronna2



Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 184

PostWysłany: Sro Maj 23, 2018 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak patrzycie na mieszkania? Wiem, że teraz jest coś takiego jak spacer wirtualny warszawa. Można online oglądać mieszkania. Taka wygodna opcja podoba się wielu osobom. Patrzyliście w taki sposób na nieruchomości?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dżej89



Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 200

PostWysłany: Sro Cze 13, 2018 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy widzieliście już mieszkania/ domy jakie oferuje deweloper http://pasieki-komorniki.pl ? Warto się zapoznać z tą ofertą, bo są to naprawdę nowoczesne budynki w bardzo dobrej, komfortowej i zarazem cichej lokalizacji. W dodatku ich cena jest naprawdę konkurencyjna. Sama zastanawiam się czy nie kupić właśnie w Komornikach domu, miałabym wtedy blisko do Poznania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwek33



Dołączył: 18 Cze 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 07:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym kraju według mnie nie opłaca się kupować mieszkania. Mam rodzinę w Niemczech i tam nikt nie ma kupionego mieszkania z młodych.

______________________________________
ulotki24.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kitti32



Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 90

PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 08:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i masz rację. Warto na początek pomyśleć o wynajmie lokalu w Warszawie. Z tego co się orientuję to taki wynajem lokali w Warszawie jest popularny i sporo osób się decyduje. Tutaj http://4sciany-nieruchomosci.pl/wynajem/N masz sporo ciekawych ofert jeśli chodzi o wynajem lokali w Warszawie. Rozważ i taką opcję, bo może być korzystna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Lip 13, 2018 08:15    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Mamusie z Karczewa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

KluB Otwockich Mamuś  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group