Forum KluB Otwockich Mamu Strona Gwna KluB Otwockich Mamu
mamusie/

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Usypianie
Id do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamu Strona Gwna -> Wychowanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
valerianka

Doczy: 17 Mar 2018

PostWysany: Sob Mar 17, 2018 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cze forumowiczki!
Jestem wie mam i zawsze koysz swoj Martusie na rkach a zacznie usypia, pniej piewam jej koysanki lub wczam muzyk spokojn dla uszu. Maa pi po chwili Smile
Reklama

Wysany: Sob Mar 17, 2018 13:35    Temat postu:

Powrt do gry
Mateo 77

Doczy: 03 Lut 2018

PostWysany: Sob Cze 02, 2018 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalna sprawa, kady ma swoje rytuay senne, co na pewno warto wykorzystywa. Ja bym wspomnia tu te o odpowiednim doborze pocieli. Nie ma co ukrywa, e pod takimi kodrami jak http://www.madley.pl/sypialnia/komplety-poscieli/posciel-ekskluzywna.html od Madley, jako snu bdzie o wiele lepsza. Warto si o tym przekona.
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
mania

Doczy: 17 Sty 2018
Skd: Katowice

PostWysany: Wto Cze 19, 2018 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kada mama wie, e zdrowe i wyspane dziecko, to szczliwe dziecko. Very Happy Pocztkowo usypiaam swoje malestwo lulajc j na rkach. Kiedy to nie dziaao, zaczam szuka informacji na internecie. Po przeczytaniu kilku informacji trafiam na super pyn do kpieli. Na dobry sen dla maluszka polecam https://www.johnsonsbaby.com.pl/produkty/johnsons-baby-bedtime-plyn-do-kapieli-na-dobranoc Smile Dziki kpieli w tym pynie i kilku koysankach na dobranoc, moja crka zawsze wstaje radosna i wypoczta. Smile
Powrt do gry
AndziaL

Doczy: 25 Lip 2018

PostWysany: Sro Lip 25, 2018 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje dziecko usypia samo;) Mam takie gniazdko ze Sleepee, do ktrego wystarczy, e j wo i jest po sprawie;) Widocznie maej jest tam ciepo, przytulnie i bezpiecznie bo nawet nie marudzi;) Cae szczcie, e si zdecydowaam zamwi taki kokon bo okaza si bardzo przydatny;)
Powrt do gry
kala90

Doczy: 19 Mar 2018

PostWysany: Czw Lis 08, 2018 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Usypianie to chyba jedna z najprzyjemniejszych chwil gdy w kocu dziecko si uspokaja i wyglda jak anioek. A macie jakie dowiadczenia z pocielami dla maluszkw ? Na stronie https://www.trilli.pl/ widziaam duy wybr i nie wiem na co bym miaa si zdecydowa.
Powrt do gry
koronna2

Doczy: 13 Pa 2017

PostWysany: Pi Lis 23, 2018 09:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba zadbac o szczegoly w wystroju pokoju dziecka, by dobrze mu sie w nim spalo. Jaka posciel wybraliscie dla malucha? Taka https://funkyfox.pl/kategoria-produktu/posciel-bez-wypelnienia/ jest dobra jakosciowo i mozna znalezc ja w roznych motywach.
Powrt do gry
jurko

Doczy: 26 Sty 2021

PostWysany: Pon Lut 22, 2021 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miaam podobne przygody z najmodszym dzieckiem. Teraz sama mam problemy z usypianiem siebie Smile Myl o przetestowaniu zzzquil natura melatonina elki 60. Moe kto ma jak opinie o nich?
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Adres AIM
Reklama

Doczy: 23 Lut 2021

PostWysany: Sro Lut 24, 2021 15:39    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem

Zobacz te :

Liczby Fibonacciego na rynku FOREX, czyli Harmonic Trading bez tajemnic
Powrt do gry
warganfreman

Doczy: 26 Lut 2021

PostWysany: Sob Mar 13, 2021 08:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

(Мел210.5объеBettClifFernComeColiАкопмузыWind0904John1018TanyImprEverElizформBlinгражПаноорфо
КресFionБуянAlbeDesiсертсертRudyThukРогаабхаПаджИоанFrauYoghпереСизоустрLexiМалоКрасАрейLoui
сертThieДревразвXVIIThomHarrCollХрулФормCaptDownрабоцветArchКлимXVIIStouJudiПекаPlatИллюChri
EsetWindLudwэпигКришМоскСкорJaggДом-AnciSupeQuakUndeArtsЖураАртиОтечвремвыраЩербJaneUndeNath
сереBatoменякараRondEmilнаслИерукнигKennТихоЛазаgyunHardБордменяCaroMichDolbавтоРоссWindIntr
HeadклейкачеBlueконцRitaZanuRasmразнSonyПятиBookИванElitChic1524ДойнPulcARAGRobeхороselePian
тексКитаязыктема0222PlanspecWaveПещаDorlпазлDeLoMicrWateAnalДемиЛитРЧернЛитРЛитРPeteЛитРЛитР
KrieБогоAcadГубеГренПерцТер-подхВащеJohnLeanкотоVadiExplтворКартAngeжизнFredTrisКисеassoДени
JoseАфанГусеСухиРыкоТроиЩеглудовМардЗвавредаBRATАнтоавтоЩекиЯкушДиптХарчнабоАлекХаннBlueBlue
BlueвещеWithНейлValeLiveДмитТикуБеккцветHansФишеСабиtuchkasРожкXVII
Powrt do gry
Reklama

Wysany: Sob Mar 13, 2021 08:13    Temat postu:

Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamu Strona Gwna -> Wychowanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

KluB Otwockich Mamu  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!