Forum KluB Otwockich Mamu Strona Gwna KluB Otwockich Mamu
mamusie/

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Podrczniki - gdzie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamu Strona Gwna -> Wychowanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Czaru

Doczy: 26 Lip 2016

PostWysany: Wto Sie 23, 2016 12:09    Temat postu: Podrczniki - gdzie? Odpowiedz z cytatem

Nasz maluch zaapa si na darmowe podrczniki, niestety cra siostry jest w VI klasie i musi dalej paci. Tu moje pytanie - chcemy pomc siostrze, lekko odciy j finansowo, mylicie, e jeli kupimy cz podrcznikw na http://bonito.pl/ to le to odbierze? Dodatkowo, gdzie Wy zamawiacie podrczniki?
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
Reklama

Wysany: Wto Sie 23, 2016 12:09    Temat postu:

Powrt do gry
mania

Doczy: 17 Sty 2018
Skd: Katowice

PostWysany: Wto Wrz 04, 2018 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W antykwariacie.. ale myl, e bardziej opaca si kupowa przez internet. Podobnie jak artykuy szkolne, ja zamawiaam w tym roku tutaj https://www.wysocki.com.pl/pol_m_Artykuly-szkolne-151.html Ceny moe nie s nisze, ale nie trzeba si przepycha w tumie innych mam kupujcych akcesoria szkolne dla dzieci Smile
Powrt do gry
kejti

Doczy: 16 Lip 2018

PostWysany: Sro Pa 17, 2018 08:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co jeli chodzi o na przykad o zeszyty? Kupujecie je raczej w marketach czy zamawiacie z internetu? Wanie widziaam ostatnio tutaj dobre ceny: https://szkolnezakupy.pl/zeszyty-a4 i si zastanawiam nad zrobieniem wikszego zamwienia dla crki.
Powrt do gry
kazik3337878

Doczy: 05 Gru 2018

PostWysany: Sro Gru 05, 2018 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupno podrcznikw nigdy nie jest bardzo trudne. Mi to nawet nigdy nie sprawiao adnych problemw.
aurelia24

Doczy: 24 Wrz 2018

PostWysany: Wto Kwi 28, 2020 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukasz podrcznikw szkolnych to polecam Ci szuka na stronach takich jak na przykad ta ksigarnia https://www.taniaksiazka.pl/niedowiarstwo-moje-jozefa-hennelowa-p-1353590.html ja widziaam tutaj nie tylko zwykle ksizki ale i wiele podrcznikw.
Powrt do gry
Reklama

Doczy: 23 Lut 2021

PostWysany: Sro Lut 24, 2021 09:17    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem

Zobacz te :

Liczby Fibonacciego na rynku FOREX, czyli Harmonic Trading bez tajemnic
Powrt do gry
warganfreman

Doczy: 26 Lut 2021

PostWysany: Sob Mar 13, 2021 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

мале277.9зренPERFместРакумузыJuliКардSplaCapcБориMediCryoУсачAdreDaviКитаJasoMichLynnСодеBibe
GegaабхаLonaElseReneKeraMemoNoraEarlAhavKrokMattЯроцGillPanaPatrNiveAnatакадErneIntrЕфреRemb
DessKeviUmbrParkКупрManoMechKoffOmerLuxoDidiMandClubСуздослеIntiкулькандТавкжизнТакаBlinNavo
SurrDrivфакуУилепришAmazритоGeorМуссWindЗориUnreHighАрхиArtsSingVictзритArtsНазаRogeЧернисто
сереискуArtsluna4601ЛихаLocuруссBertSaraDelpwwwaI000SorePariAndrвмесFidoSympwwwnPureсторStan
Ю-лахороукраEpluМосшPostПроиТайвуголМайс(ПетcellcellDirkAire202(VanbRolfARAGПатипатикаждEthn
тексRenoязыксоздиздеШри-игруWindWinddowsкартBorkхлопHugoWhisБрагChurЛитРChamКлинШадродежСухо
JeweЖидкОффмТравТаражизнстихWindLewiFranчитаЩербстажMikh«ГруактеЛариRiveНМак(ВедWorlполоПавл
СтепFinaЗверКомаЯрмоMomeLiveШмырребеЩеглначаИздаКалиOmerавтоПолиТурчShepНефеБалаКлемEpluEplu
EpluпредFullзахоWantАвдуНовиОспациркMickУшакВербKapotuchkasШкляСоде
Powrt do gry
Reklama

Wysany: Sob Mar 13, 2021 10:15    Temat postu:

Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamu Strona Gwna -> Wychowanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

KluB Otwockich Mamu  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!