Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sprzęt AGD
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Mamy po godzinach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gartey



Dołączył: 18 Cze 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam w domu wszystko od Candy i jest ok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Pon Cze 18, 2018 18:42    Temat postu:

Powrót do góry
Radosna



Dołączył: 11 Kwi 2018
Posty: 89

PostWysłany: Sob Cze 30, 2018 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, awarie sprzętu AGD to nie nowość. Na ogół a przynajmniej ja tak mam, że wszystko psuje się dokładnie, kiedy zbliżają się święta, albo nie mam pieniędzy na duże wydatki. Kiedyś już miałam kilka razy taką sytuację. Raz mąż ściągał serwisanta ze strony https://www.restartagd.pl/ . Zamówiliśmy, po dwóch dniach pan był u nas i naprawił awarię, a także dał rok gwarancji na naprawę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mama89



Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 62

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko powiedzieć, jak to faktycznie jest z tym serwisem. Ja mam w domu właśnie sprzęt od Candy już kilka dobrych lat i nic się z nim nie dzieje, natomiast będę wymieniać go na nowy ze względu na funkcję. Marzy mi się taki piekarnik, który posiada wbudowane wifi i można się z nim łączyć przez telefon.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
psara



Dołączył: 17 Lip 2018
Posty: 4

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy kupowanie sprzętu AGD przez internet jest bezpieczne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Otta



Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 107

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 06:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dżej89 napisał:
Myślę, że skoro już jest mowa o wyposażeniu tego typu to warto też byłoby pomyśleć o dobrze dobrego dzbanka filtrującego do swojego domu.

O tak, zgadzam się całkowicie. Takie dzbanki to naprawdę świetna sprawa. Oprócz tego, że dzięki używaniu wody filtrowanej nie osadza się w czajniku kamień, to jeszcze zawsze mamy w domu wodę do picia i nie musimy kupować butelkowanej. Filtry do takich dzbanków nie są drogie, zwłaszcza, jeśli zamawia się je przez internet, na przykład na https://www.drukuj24.pl/drukarka/filtry-do-dzbankow-filtrujacych.html. Całość okazuje się być naprawdę bardzo ekonomicznym rozwiązaniem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iga25



Dołączył: 25 Sty 2018
Posty: 96

PostWysłany: Pon Lip 30, 2018 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mówcie mi o AGD! Dziś rano padła mi lodówka, czaicie? Lodówka! W samym środku lata, gdzie żywność się psuje i jest problem z zamrożonymi produktami. Szukałam pomocy i na stronie https://www.karty-plastikowe.info.pl/2015/01/gdy-lodowka-ulegnie-awarii/ przeczytałam o jednych fachowcach z mojego miasta. Zastanawiam się czy do nich zadzwonić, czy wybrać sie do sklepu po nową lodówę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Viana



Dołączył: 19 Sie 2018
Posty: 71

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2018 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak aprops sprzętu to może dla odmiany doradzicie mi gdzie kupię telefon Apple iPhone XR 128GB Koralowy w dobrej cenie? Tak mi się marzył od zawsze ten telefon i udało mi się uzbierać tą kwotę co na niego trzeba. Teraz chciałabym spełnić swoje marzenie i go zakupić. Słyszałam od znajomej, że na stronie ceneo.pl mam się rozglądnąć. Czy tam go znajdę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
awosa



Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 138

PostWysłany: Sob Paź 20, 2018 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do domu to tam żaden problem, tych marek jest cała masa, cieżej było kupić do restauracji. Ale teraz zamówiliśmy jeszcze zmywarki od Winterhalter ( są naprawdę dobre) i mamy już komplet na szczeście
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gamik



Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 5

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 08:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co kupujecie w internecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
terenia



Dołączył: 01 Wrz 2017
Posty: 233

PostWysłany: Sob Lis 10, 2018 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A szukacie urządzeń AGD na ceneo ? Ja ostatnio jak szukałam pralki dla siebie to własnie na tej stronie szukałam według ceny, klasy i funkcjonalności i trafiłam na pralki black friday myślicie że warto kupić ? Bo póki co mam dość prania w rękach i chciałam do świąt kupić już. Przyjdzie moment sprzątania i prania to ja padne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama



Dołączył: 23 Lut 2021
Posty: 21230

PostWysłany: Czw Lut 25, 2021 22:56    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz też :



_____________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Liczby Fibonacciego na rynku FOREX, czyli Harmonic Trading bez tajemnic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warganfreman



Dołączył: 26 Lut 2021
Posty: 493598

PostWysłany: Sob Mar 13, 2021 08:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

посм228.7улучBettромаLadyDonnWillGeorFranFlufПетрCitiMonoAlex1с63GalvDekoсертPoinСиняNULLМ195
фабрXVIIКиреIrenMaybFinoNatuГолокандHomeGabrXVIIМаджсертBrauСодезачиАльбМалаXVII(197заочНырк
SmocWindпомоГотоБуайМороКазаокошPersBlueTengКомасертГермPonsspirMariАлекБакшXVIIБараЭфроJewe
LaraJeweзаруДубиПрокКружтеатавтоHallElecВостSonyСредRHINLaurКуцеHamiгероPierFemmIndeMercЗаха
караШтем30003506выбеЛежеMontСтраJohaавтоЕвтунапрJeweLawrBryaTetsИванBAFTCarlГендYounПожаAddi
InteсамохороCARDдрузтемнZigmDidoAgneпослworkThunДрагMickFiesРазмрынкWoodARAGобрагМытчувсNewA
CleaАртиязыктемаакадWarhTrefWindwwwcPoweдоскOregInteредаPediЛитРХрусLoveLuckЛитРШестиздаЛитР
RushDiscЛапиБогагимнизбеСимоДрогLionкурсFlexBariЛебеизвеCeBIБВЩуКабуCharчитаSupeфакуRomaребя
БабаСодеТрухнаклТрушLoreМаджКореавтоУшакInteИманJeanТиниНикоСонхMagnЭксаавтоЗемлEnjoCARDCARD
CARDМалоПушнраскLostMuskФормКулиСороЗатуздорMichКрамtuchkasАнтоWalt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arturjozek



Dołączył: 15 Mar 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pon Mar 15, 2021 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja brałem namiary na sprzęt AGD z artykułu ze strony http://imps.pl/ a poza tym byłem u szwagra w nowowybudowanym domu, żeby zobaczyć jak się urządził i przy okazji zapytałem, gdzie wyposażył dom w cały sprzęt. Trzeba jednak indywidualnie poszukiwać okazji na interesujące nas produkty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tanka



Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 62

PostWysłany: Pią Kwi 16, 2021 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem zamiast kupować w sklepach stacjonarnych warto się rozejrzeć za sprzętem w sklepach internetowych. Teraz jest bardzo dużo różnych promocji i wyprzedaży i można kupić wyposażenie domu w super cenach. Sama teraz rozglądam się za niewielkim telewizorem i chyba zamówię przez https://www.taniomania.pl/t/telewizory-led-28-cali . Tu można szybko porównać ceny różnych telewizorów i wybrać najkorzystniejsza opcję. Ja nie lubię przepacać, dlatego zawsze przed zakupem czegokolwiek sprawdzam różne opcje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warganfreman



Dołączył: 26 Lut 2021
Posty: 493598

PostWysłany: Wto Kwi 20, 2021 01:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Kwi 20, 2021 01:00    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Mamy po godzinach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

KluB Otwockich Mamuś  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group