Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie na szoping?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Strefa mamy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mama.Martyna09



Dołączył: 25 Lip 2016
Posty: 118

PostWysłany: Pon Paź 10, 2016 07:45    Temat postu: Gdzie na szoping? Odpowiedz z cytatem

Gdzie lubicie robić zakupy? Mam na myśli głównie ubrania. Ja ostatnio szukam alternatywy dla sieciówek i kupuję w lumpeksach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Paź 10, 2016 07:45    Temat postu:

Powrót do góry
Czaruś



Dołączył: 26 Lip 2016
Posty: 66

PostWysłany: Pon Paź 10, 2016 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubie Factory, szczególnie jak mogę znaleźć promocje na https://www.qpony.pl/factory-ursus Razz Taki duży outlet z ubraniami to jest. Można naprawdę niezłe perełki tam znaleźć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
IgaKm



Dołączył: 27 Lis 2016
Posty: 12

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 09:10    Temat postu: Bielizna damska Odpowiedz z cytatem

w życiu nie byłam w żadnym sklepie z uzywaną i nie będę. Dla mnie to jest niepojęte ale co tam są sytuacje życiowe, że ktoś jest zmuszony. Ale dla osób, które mogą kupować normalnie to nie widzę innej możliwości jak w sklepie z nowymi ciuchami. Ja kupuję np. bieliznę damską i męską tu https://zaira.pl/pl/c/Bielizna-damska/171 . Przy bieliźnie nie ma możliwości pomyłki, że za duże czy za małe rozmiary. Tak samo bluzki damskie też z nimi nie ma problemu więc kupuję je przez interneta. NIe ma w tym nic już dla mnie nadzwyczajnego:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zielona



Dołączył: 05 Gru 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupuję przez internet.
_________________
https://e-ziaja.com/pl/168-liscie-zielonej-oliwki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
banana



Dołączył: 08 Lut 2017
Posty: 37

PostWysłany: Wto Mar 21, 2017 00:03    Temat postu: Re: Bielizna damska Odpowiedz z cytatem

IgaKm napisał:
w życiu nie byłam w żadnym sklepie z uzywaną i nie będę. Dla mnie to jest niepojęte ale co tam są sytuacje życiowe, że ktoś jest zmuszony. Ale dla osób, które mogą kupować normalnie to nie widzę innej możliwości jak w sklepie z nowymi ciuchami. Ja kupuję np. bieliznę damską i męską online . Przy bieliźnie nie ma możliwości pomyłki, że za duże czy za małe rozmiary. Tak samo bluzki damskie też z nimi nie ma problemu więc kupuję je przez interneta. NIe ma w tym nic już dla mnie nadzwyczajnego:)


Tutaj się akurat nie zgodzę, bo odzież używana nie jest tylko skierowana dla osób niezamożnych. Często w takich sklepach można znaleźć nietuzinkowe fasony albo wycofane już kolekcje znanych marek. Nawet bogate gwiazdy ubierają w takich miejscach. Natomiast jeśli chodzi o zakupy online to się z Tobą zgodzę, też wolę internetowe sklepy z bielizną damską , ale z tego względu, że po pierwsze - bielizny nie nosi się używanej, po drugie - w sieci są niższe ceny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hubert44



Dołączył: 17 Mar 2017
Posty: 1

PostWysłany: Czw Mar 23, 2017 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukacie dobrej szybkiej pożyczki na zakupy ? Ja ostatnio miałem mega wydatki, najpierw naprawa protezy, później moja chora mama.. i wydatków nie widać końca ! Ale na szczęście natrafiłem na pożyczki ratalne w firmie AASA czy Zaplo ! Rewelacyjna firma na Polskim rynku, to nie chwilówki a pożyczki ratalne, spłacane w ratach miedzy 12 a 24 miesiące kredyt na oświadczenie o dochodach to oferta z której skorzystałem i dzięki niej moje problemy finansowe się skończyły !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anettka



Dołączył: 20 Sty 2017
Posty: 17

PostWysłany: Sob Kwi 29, 2017 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o paznokcie - lakiery, odżywki, akcesoria, etc. to Mo-ya - http://www.mo-ya.pl nie ma sobie równych Smile Duży wybór i dobre ceny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
donna



Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 6

PostWysłany: Pon Maj 22, 2017 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z zakupami to różnie. Ja osobiście polecam wszystko kupować przez internet. Z ogromnym szacunkiem do sklepów i sieciówek, ale nie są w stanie nawet w połowie zapewnić tego, co internet.

______________________
Credy - Najlepsze kredyty i pożyczki w sieci!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaktus



Dołączył: 31 Maj 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro Maj 31, 2017 09:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie lubię factory, a ciuchy najczęściej kupuję przez internet Wink
_________________
http://faktyoswiecim.pl/dzieje-sie/kulinaria/dobra-restauracja-czyli-wizyta-u-zdobywcy-tytulu-inwestycja-roku-2016/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agafia



Dołączył: 31 Maj 2017
Posty: 83

PostWysłany: Czw Cze 01, 2017 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie najlepszym miejscem na zakupy są sklepu online. Szczególnie lubię Ego Ist In http://www.egoistin.pl/ . W tym przypadku bowiem mamy dostęp do wielu znanych i cenionych marek. Co więcej znajdziemy tam nie tylko świetnie skrojone ubrania, ale również świetne modele butów jak np. szpilki love moschino. Bardzo lubię tam zaglądać i nawet mam już plan na kolejne zakupy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
koronna2



Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 184

PostWysłany: Sob Paź 21, 2017 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed szopingiem to chyba najpierw po kasę i pożyczkę. Ale nie, przecież teraz nie trzeba wychodzić z domu. Można wziąć w Concash: https://concash.pl/pozyczki-przez-internet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
green



Dołączył: 29 Cze 2017
Posty: 35

PostWysłany: Sob Paź 28, 2017 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sam raz na zakupowe szaleństwa jest sklep levis online, można tam kupić dużo, modnie i w fajnych cenach.
Co jakiś czas są tam wyprzedaże, a to lubi chyba każda z nas:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
henia



Dołączył: 31 Maj 2017
Posty: 124

PostWysłany: Wto Lis 07, 2017 09:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najczęściej robie zakupy w sieciówkach. Ceny przystępne, zawsze znajde coś modnego w moim rozmiarze. Jednak jak chce kupić sobie coś wyjątkowego, a zdarza mi się czasami, to najczęsciej wybieram sukienki i wtedy cena nie jest dla mnie najwazniejszym kryterium. Warto w szafie mieć coś WOW na wyjatkowe okazje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trambo



Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 15

PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej kupować w internecie, bo jest taniej i mamy dużo większy wybór. Coraz większymi krokami zbliżają się święta i trzeba myśleć o prezentach dla dzieci. Z tego, co słyszałem, to ciekawym pomysłem są www.listymikolaja.pl w formie wideo. Wystarczy przesłać treść listu, a Mikołaj na filmie zwróci się bezpośrednio do naszego dziecka. Fajny pomysł moim zdaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tamara



Dołączył: 15 Gru 2017
Posty: 32

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzie o mnie, to praktycznie wszystko w tym także ubrania kupuję przez internet. Zakupy w tej formie są dużo wygodniejsze niż chodzenie po galeriach i bardzo często uda się upolować jakieś perełki na promocjach. Ostatnio kupiłam bardzo fajne jeansy na https://yups.pl/jeansy platformie, którą poleciła mi koleżanka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Gru 15, 2017 21:25    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Strefa mamy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

KluB Otwockich Mamuś  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group