Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie na szoping?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Strefa mamy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mama.Martyna09

PostWysłany: Pon Paź 10, 2016 07:45    Temat postu: Gdzie na szoping? Odpowiedz z cytatem

Gdzie lubicie robić zakupy? Mam na myśli głównie ubrania. Ja ostatnio szukam alternatywy dla sieciówek i kupuję w lumpeksach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Paź 10, 2016 07:45    Temat postu:

Powrót do góry
Czaruś

PostWysłany: Pon Paź 10, 2016 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubie Factory, szczególnie jak mogę znaleźć promocje na https://www.qpony.pl/factory-ursus Razz Taki duży outlet z ubraniami to jest. Można naprawdę niezłe perełki tam znaleźć.
Powrót do góry
IgaKm

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 09:10    Temat postu: Bielizna damska Odpowiedz z cytatem

w życiu nie byłam w żadnym sklepie z uzywaną i nie będę. Dla mnie to jest niepojęte ale co tam są sytuacje życiowe, że ktoś jest zmuszony. Ale dla osób, które mogą kupować normalnie to nie widzę innej możliwości jak w sklepie z nowymi ciuchami. Ja kupuję np. bieliznę damską i męską tu https://zaira.pl/pl/c/Bielizna-damska/171 . Przy bieliźnie nie ma możliwości pomyłki, że za duże czy za małe rozmiary. Tak samo bluzki damskie też z nimi nie ma problemu więc kupuję je przez interneta. NIe ma w tym nic już dla mnie nadzwyczajnego:)
Powrót do góry
zielona

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupuję przez internet.
banana

PostWysłany: Wto Mar 21, 2017 00:03    Temat postu: Re: Bielizna damska Odpowiedz z cytatem

IgaKm napisał:
w życiu nie byłam w żadnym sklepie z uzywaną i nie będę. Dla mnie to jest niepojęte ale co tam są sytuacje życiowe, że ktoś jest zmuszony. Ale dla osób, które mogą kupować normalnie to nie widzę innej możliwości jak w sklepie z nowymi ciuchami. Ja kupuję np. bieliznę damską i męską online . Przy bieliźnie nie ma możliwości pomyłki, że za duże czy za małe rozmiary. Tak samo bluzki damskie też z nimi nie ma problemu więc kupuję je przez interneta. NIe ma w tym nic już dla mnie nadzwyczajnego:)

Tutaj się akurat nie zgodzę, bo odzież używana nie jest tylko skierowana dla osób niezamożnych. Często w takich sklepach można znaleźć nietuzinkowe fasony albo wycofane już kolekcje znanych marek. Nawet bogate gwiazdy ubierają w takich miejscach. Natomiast jeśli chodzi o zakupy online to się z Tobą zgodzę, też wolę internetowe sklepy z bielizną damską , ale z tego względu, że po pierwsze - bielizny nie nosi się używanej, po drugie - w sieci są niższe ceny
Powrót do góry
hubert44

PostWysłany: Czw Mar 23, 2017 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukacie dobrej szybkiej pożyczki na zakupy ? Ja ostatnio miałem mega wydatki, najpierw naprawa protezy, później moja chora mama.. i wydatków nie widać końca ! Ale na szczęście natrafiłem na pożyczki ratalne w firmie AASA czy Zaplo ! Rewelacyjna firma na Polskim rynku, to nie chwilówki a pożyczki ratalne, spłacane w ratach miedzy 12 a 24 miesiące kredyt na oświadczenie o dochodach to oferta z której skorzystałem i dzięki niej moje problemy finansowe się skończyły !
Powrót do góry
anettka

PostWysłany: Sob Kwi 29, 2017 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o paznokcie - lakiery, odżywki, akcesoria, etc. to Mo-ya - http://www.mo-ya.pl nie ma sobie równych Smile Duży wybór i dobre ceny Smile
Powrót do góry
donna

PostWysłany: Pon Maj 22, 2017 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z zakupami to różnie. Ja osobiście polecam wszystko kupować przez internet. Z ogromnym szacunkiem do sklepów i sieciówek, ale nie są w stanie nawet w połowie zapewnić tego, co internet.

kaktus

PostWysłany: Sro Maj 31, 2017 09:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie lubię factory, a ciuchy najczęściej kupuję przez internet Wink
Agafia

PostWysłany: Czw Cze 01, 2017 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie najlepszym miejscem na zakupy są sklepu online. Szczególnie lubię Ego Ist In http://www.egoistin.pl/ . W tym przypadku bowiem mamy dostęp do wielu znanych i cenionych marek. Co więcej znajdziemy tam nie tylko świetnie skrojone ubrania, ale również świetne modele butów jak np. szpilki love moschino. Bardzo lubię tam zaglądać i nawet mam już plan na kolejne zakupy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
koronna2

PostWysłany: Sob Paź 21, 2017 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed szopingiem to chyba najpierw po kasę i pożyczkę. Ale nie, przecież teraz nie trzeba wychodzić z domu. Można wziąć w Concash: https://concash.pl/pozyczki-przez-internet.
Powrót do góry
green

PostWysłany: Sob Paź 28, 2017 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sam raz na zakupowe szaleństwa jest sklep levis online, można tam kupić dużo, modnie i w fajnych cenach.
Co jakiś czas są tam wyprzedaże, a to lubi chyba każda z nas:)
Powrót do góry
henia

PostWysłany: Wto Lis 07, 2017 09:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najczęściej robie zakupy w sieciówkach. Ceny przystępne, zawsze znajde coś modnego w moim rozmiarze. Jednak jak chce kupić sobie coś wyjątkowego, a zdarza mi się czasami, to najczęsciej wybieram sukienki i wtedy cena nie jest dla mnie najwazniejszym kryterium. Warto w szafie mieć coś WOW na wyjatkowe okazje.
Powrót do góry
trambo

PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej kupować w internecie, bo jest taniej i mamy dużo większy wybór. Coraz większymi krokami zbliżają się święta i trzeba myśleć o prezentach dla dzieci. Z tego, co słyszałem, to ciekawym pomysłem są www.listymikolaja.pl w formie wideo. Wystarczy przesłać treść listu, a Mikołaj na filmie zwróci się bezpośrednio do naszego dziecka. Fajny pomysł moim zdaniem.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Lis 22, 2017 21:45    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Strefa mamy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: