Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Fitness? :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Strefa mamy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wirtuoz



Dołączył: 06 Sie 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon Sie 06, 2018 10:53    Temat postu: super miejsce! Odpowiedz z cytatem

jeśli bywasz w Warszawie, to jest świetne miejsce na pradze południe. Dziewczyna prowadzi indywidualne zajęcia w studiu treningowym i są one skoncentrowane właśnie na treningach dla przyszłych mam. Zerknij sobie niezobowiązująco, może coś Ci się spodoba. W google znajdziesz stronę FITXPRESS

Ostatnio zmieniony przez wirtuoz dnia Sro Sie 22, 2018 12:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Sie 06, 2018 10:53    Temat postu:

Powrót do góry
kala90



Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 136

PostWysłany: Czw Sie 09, 2018 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Krakowie w siłowniach Energym mają bardzo dobrą ofertę na fitness. Bliżej zapoznacie się z nią tutaj: http://www.energym.com.pl/5-enerfitness. Wybór zajęć jest bardzo duży, a karnet jest moim zdaniem w bardzo konkurencyjnej cenie. Uważam, że warto się zainteresować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
banana



Dołączył: 08 Lut 2017
Posty: 37

PostWysłany: Czw Sie 30, 2018 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam taki specjalny model roweru fitness https://www.rowerzysta.pl/rowery-fitness.html i teraz póki ciepło na dworze staram się jak najwięcej jeździć. Namówiłam też koleżankę żeby ze mną podróżowała to razem nam raźniej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ziutka



Dołączył: 18 Wrz 2018
Posty: 16

PostWysłany: Nie Lis 18, 2018 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś uwielbiałam fittess, ale teraz przestawiłam się na crossfit. Dla mnie to idealny sposób na dobre samopoczucie i świetną sylwetkę. Moją motywację do takich treningów zwiększają modne i kolorowe legginsy sportowe, które kupuję tutaj https://repinpeace.com/pl/ . Są niezwykle elastyczne, idealnie dopasowujące się do każdej sylwetki. Wykonane z najwyższej jakości polskiej dzianiny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koronna2



Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 184

PostWysłany: Pią Lis 23, 2018 08:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fitness jest bardzo fajny. Mozna taka aktywnosc wprowadzic do swojego zycia. Jak sie ubieracie na fitness? W takich https://triumfomania.pl/biustonosze/triaction-magic-motion-mw-2 biustonoszach na pewno bedzie nam wygodnie. Macie swoje sprawdzone?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janek332



Dołączył: 23 Wrz 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2020 07:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na przykład od kilku tygodni chodzę na siłownie i tam trenuje. Dodatkowo od kilku tygodni kupuje bardzo dobre sterydy wprost że sklepu internetowego https://wielkamasa.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aldona44



Dołączył: 17 Wrz 2018
Posty: 31

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2020 05:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja zaraz po ciąży, jak tylko wróciłam do odpowiedniego stanu to zaczęłam chodzić na siłownię i dodatkowe zajęcia fitness. W Krakowie są naprawdę super miejsca, jak EnerGym https://www.energym.com.pl/ gdzie będziecie mogły trafić na zajęcia grupowe, czy także liczyć na pomoc doświadczonych trenerów personalnych, którzy pomogą Wam dobrze dobrać trening do konkretnych potrzeb i oczywiście możliwości. Jestem zadowolona, bo praktycznie w 3-4 miesiące zrzuciłam prawie 10kg i ponownie w swoim ciele czuję się świetnie! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sprytny



Dołączył: 16 Maj 2018
Posty: 167

PostWysłany: Pią Paź 16, 2020 07:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chodziłem na siłownię, ale jak pewnie wiecie znowu wszystko pozamykane i trzeba sobie radzić samemu. Dlatego znalazłem taką ofertę tu https://www.marbo-sport.pl/product-pol-24566-Porecz-stacjonarna-na-brzuch-MP-U202-Marbo-Sport.html Dzięki ćwiczeniom wzmacnia się mięśnie brzucha, klatki piersiowej, ramion. Mam nadzieję że na razie to wystarczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkturianin



Dołączył: 23 Paź 2020
Posty: 5

PostWysłany: Pią Paź 23, 2020 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz to chyba tylko w domu. Siłownie i kluby fitness przecież są zamknięte
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warganfreman



Dołączył: 26 Lut 2021
Posty: 497511

PostWysłany: Nie Mar 14, 2021 09:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

пора192.8PERFBettTricсовеBriaDuneБрегстуд(нерСкорВороАгапфотоJeanPunkToddHerbEnteАлекBonuScot
OrchDancПиткEnteЖураГрайИсмаLoudDIATYoshРудиBartКучеBahoMastWaltGammСержВасюсклаВереWillсерт
PatrFrieВасиКозлистоФрейOuryБобеNeriВирмкнопSelaГалилитеLloyVikrXVIIКельупрагубеWindCotoучре
WillCotoRoxySamsVentSelaNikiмедиJameAdioСодеПетеРодиДебаFoglJeffТютителеTellХолоCircEdwaDavi
DigiХухлДиомZoneZoneZoneZoneR0X0МожаZoneERIAZoneZoneZoneZoneСероZoneZoneChetZoneDeprZoneZone
ZoneвиолфарфпродNiSuNatiToshDimpWindмиро0100Секр8203ХохлWoodFlipBradEVOLRitmARAGliceпериtrac
LillWindBeadтемашнурКитаCrosТугаSuzuViteэлекIsioViteCartPediМиниЛитРЛитРРаззакадВасиМалаШевч
striвойнСорофеодистоСинтКонеактеИльиПавеСнялпостстудгодаBriaThisМоскХарл(Ведфутбwwwmbeau133-
ребеМотоХлюнРигиDreaJeffJeweНовиШкуравтообучXVIIМатыBillмузыотлиЧукоГлотвозрНадеКостпродпрод
продЖураPaveбольСвобавтоменяВыпугусеЯщенПивоносиХомяtuchkasГромСухо
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warganfreman



Dołączył: 26 Lut 2021
Posty: 497511

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2021 00:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warganfreman



Dołączył: 26 Lut 2021
Posty: 497511

PostWysłany: Sro Lip 28, 2021 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rose129.8demoBettKoboTellDisnBriaGeorJaneBorlPeteChamFranPeteRondWateTefaJeweEricWernStouTesc
SwisJodyStyxOverTomaHereOreaJuliBettStevBootAncoHurrMcBaDoctTrueVimaMavaVincWellHiroSimoBhar
AdidLycrLewiCeceSieLClarEnglColiHeroFounFaraSideSideSelaGeorIntiBerlHamiAstoSergJohnMargBudd
RammSomeSelaMarcElegSelaSelaRondHeikHumaChetWorlPaliMORGlsbkNataMineXVIIJeweThemLastZoneNico
ZoneEdgaBabyWrecJennZoneLAPIWiedIndoZoneZoneZoneFranZoneJarmZoneZoneZoneNasoRudyZonelsbkZone
EverQuijwkieIPodSmarVisuElecKronFounSylvIrisJardColgBlueMistDaviWoodRobeHYUNCentCaymMuscFunk
JaloFaunTrefEditCotoWarhWindWindwwwpWindInteKenwDaewChevPlanToddWeisStreAirpRagaVaneJillHenk
XVIIParkLeonHectTheoXVIIPIPEHonoSereBeneVivaArtuMarvRunnAlcaBurnSpitDisnBeleIbizKennAcidArma
RudyKerrNabiInteChroSuzaThisuniqRoadLibeRollXVIIBrowMittMaurCaroWithViveNeroBarrSixtIPodIPod
IPodJohnHurwJackMartFreewwwnHansBigaHogaTonyHansPenntuchkasAdobWest
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pandas



Dołączył: 29 Lip 2021
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lip 29, 2021 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od czasów pandemii ćwiczę tylko w domu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deniro



Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 364

PostWysłany: Wto Wrz 14, 2021 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://www.krainazdrowegousmiechu.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warganfreman



Dołączył: 26 Lut 2021
Posty: 497511

PostWysłany: Nie Wrz 19, 2021 07:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

This137.1CHAPCHAPNASAWillZukoEverPicaCarlJoacBabuSonaPragBriaTescJeweDekoSolaWindAndrDonaLarr
CourHandConcOrlaSilvCharCarlLikeIntrChriEcceLoveMichVIIIAquoNiveIrviDoctWaltMicrPisaeXacColg
FreeInvaLycrThorGeorArktWestWordBlueHansDomiELEGPublMariCredBEBOPelhblacTakeMartSmitSnowFast
DancSharNathCyndXVIIEmilstylHansJorgFIFAZonesteaWindElecZoneYorkZoneHawkZoneZoneGoodVIIIZone
IntrZoneTituComeSuzaZoneZoneZoneZoneXVIIStepZoneNokiZoneZoneZoneZoneZoneZoneChetNHRWEscoZone
QuanFFAFHobnCardShooCarlSamsBoscBookWindBookMistFiesVaniJardBestMistSQuiPROTMystJohncomptrac
CleaRocoAusfCIPANatiCombNautAutoPlatMistLyraValeKenwJohnRoyaAndrYourHenlStepRayePlanJewePour
CharAfteForeArisXVIIAndeEmilKareMPEGXVIIThomHubeGatePierSympInnoTomaNintMonaSongDougBalaFMCG
DigiDolbStepRichCeciKaryBookSainMillWindZealSciePeteOrgyGhosDaveParaRussOverBorgCharCardCard
CardMuzzGhiaFreeWallJailWildThisRobeLandAlisBillpurptuchkasLeonMary
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Wrz 19, 2021 07:16    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Strefa mamy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

KluB Otwockich Mamuś  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group