Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wesele
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Mamy po godzinach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kejti



Dołączył: 16 Lip 2018
Posty: 79

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2018 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co z fotografem? Czy macie kogoś sprawdzonego z Trójmiasta? Interesuje mnie taka kwestia jak fotografia ślubna gdańsk sprawdź. Chciałabym, aby był to profesjonalista, który specjalizuje się głównie w fotografii ślubnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Wrz 05, 2018 10:47    Temat postu:

Powrót do góry
stairs



Dołączył: 03 Maj 2018
Posty: 35

PostWysłany: Sob Wrz 08, 2018 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam totalnie zielona przy organizacji naszego przyjecia, dlatego i fotografa miala z polecenia od Pani Grazynki z domu weselnego pokusa w Kobyłce. Cudownie jest miec takie osoby bo naprawde wtedy zalatwianie kolejnych rzeczy idzie sprawniej. A Pani Grazynka pomogla i z wyborem menu i z tortem i z obsluga no i z dekoracja sali. Wszystko mielismy w pakiecie od nich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kala90



Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 136

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 09:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja uważam, że samochód w takim dniu nie jest jakiś istotny. Są dużo istotniejsze elementy, takie jak na przykład zaproszenia dla gości. To o nich warto pamiętać, polecam też poczytać o tym, na co należy zwrócić uwagę: https://www.zapi.pl/blog/wybor-zaproszen-slubnych-na-co-zwrocic-uwage-b31.html .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kanieczka



Dołączył: 04 Wrz 2018
Posty: 188

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam bardzo pomogła właścicielka w Willi Opal w Grzybowie zorganizować wesele. Postrojenie sali , było już w cenie, do tego sala była naprawdę duża, super nagłośniona no i co najważniejsze, pyszne jedzenie, wszyscy byli nasyceni. Przepyszna patera ryb, zawartość znikneła w kilka minut, no i świetna obsługa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mamuśka



Dołączył: 29 Gru 2017
Posty: 28

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak to u was jest z drobiazgami weselnymi ? Przykuwacie do nich większą uwagę czy raczej nie ? Ja mam straszny problem z wyborem figurki na tort ślubny i jestem ciekawa waszych opinii o tym sklepie > https://www.grawernia.pl/p3043,topper-na-tort-slubny-figurka-top032.html Myślę, że wybór materiałów jest na prawdę konkretny, dlatego chyba ostatecznie zdecyduję sie na ich ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mateo 77



Dołączył: 03 Lut 2018
Posty: 151

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2018 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale przecież każdy powinien świętować ten dzień tak, jak tylko sobie to wymarzy! Jeśli komuś spodobała się impreza w plenerze, to ma do niej pełne prawo. Bazując na takich rozwiązaniach jak namioty weselne od DasCompany z https://dascompany.com będziecie w stanie najskuteczniej przygotować tego typu imprezę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misiaczek



Dołączył: 19 Maj 2018
Posty: 11

PostWysłany: Pią Paź 12, 2018 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No na tak szczególny dzień jak ślub trzeba dokładnie sobie przemyśleć wszelkie opcje. Ja już trafiłam na idealną opcję dla siebie, a mianowicie Salę u Jakuba w miejscowości Kosów Lacki http://www.salaujakuba.pl/ . Z tego co wiem jest to jedno z lepszych miejsc na zorganizowanie tego typu imprezy w województwie i cieszy się naprawdę świetną opinią. Nie tylko ze względu na klimatyczną sale, ale również kuchnię która jest połączenie tradycji z nowoczesnością
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kanieczka



Dołączył: 04 Wrz 2018
Posty: 188

PostWysłany: Pią Paź 19, 2018 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a pod Warszawą co fajnego?

Ostatnio zmieniony przez kanieczka dnia Pon Paź 22, 2018 19:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lena55



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 10

PostWysłany: Sob Paź 20, 2018 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najważniejsza sprawą są dekoracje. Zaczynając od samochodu, a kończąc na sali weselnej. Zajmuje się tym sama z małą pomocą internetu. Większość rzeczy zamówiłam na https://www.dodatkiweselne.pl/ Jest mi tak dużo wygodniej, niż biegać za tym wszystkim po mieście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agineczka



Dołączył: 22 Paź 2018
Posty: 7

PostWysłany: Pon Paź 22, 2018 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasza znajoma miała wesele w Hotelu Groman, miejsce mega. Bogato wystrojone, z dużym ogrodem, z możliwościami. Pokoje cudowne,a co mi się najbardziej podobało, to to,ze panie kelnerki bardzo szybko ogarniały na sali wszystko, jak czegoś brakowało, to zaraz poszły przynieść, rewelacja !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dembko



Dołączył: 11 Mar 2018
Posty: 6

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 09:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale w takich sytuacjach nie ma odpowiedzi TAK - NIE gusta są różne oczekiwania też, dlatego moim zdaniem powinniśmy się skupić na czymś innym, a mianowicie na otoczeniu, klimacie i zapewnieniu gościom według nas najlepszej możliwej atmosfery od tego należy wyjść. Bardzo pomocne są takie wpisy - http://hotelnabloniach.pl/blog/weselne-inspiracje-uroki-slubu-jesienia/ one naprawdę inspirują i podpowaidają jak zorganizować wesele marzeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sabima89



Dołączył: 31 Paź 2018
Posty: 11

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Organizacja wesela to ważna sprawa, dlatego warto wszystkie sprawy załatwiać szybciej i nie zostawiać tego na ostatni moment. Macie już wybraną salę? Jeśli jeszcze nie, to zajrzyjcie, co mogą Wam zaproponować tutaj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rafixx12



Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 5

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Salę weselną trzeba załatwiać co najmniej z rocznym wyprzedzeniem. Teraz terminy są bardzo napięte zwłaszcza kiedy chodzi o dom weselny. Ja juz na szczęście mam zarezerwowaną i mogę w spokoju zajmować się innym sprawami. Jak coś to mogę polecić to miejsce https://amarlis.pl . Pozdrawiam wszystkich Very Happy

Ostatnio zmieniony przez rafixx12 dnia Sro Lis 21, 2018 09:05, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
filipinka888



Dołączył: 30 Wrz 2018
Posty: 13

PostWysłany: Sro Lis 14, 2018 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wesele może przydać się też fotobudka. Fajna ofertę mają na https://www.mimofoto.pl . Warto czasem poszukać czegoś innego niż zwykły fotograf. Może to być też dodatek do fajnej zabawy. Cena jeszcze lepsza do końca roku i do tego pomoc animatora w trakcie nie wiedzy jak to działa Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alvinka



Dołączył: 21 Sie 2017
Posty: 11

PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotobudka jak najbardziej potwierdzam. Na moim weselu zrobiła furrorę, babcie nawet chodziły sobie robić zdjęcia. Możliwości były bo na 4 godziny wynajęłam, w sumie i tak nie stała w ogóle pusta. Kazdy mial chwilę żeby zdjęcia sobie dowolne zrobić. Fajnie takie fotobudki wyglądają, u mnie była marki https://smove.pl/ zdjęcia i wyraźne i przede wszystkim nasycone kolorami, fotograf takich by się nie powstydził. Jak patrzyłam na tej stronie to wcale takie fotobudki nie są drogie, jak ktoś ma fundusze to pomysł na biznes całkiem ciekawy, bez wiekszych problemów można zacząć działać. Fotobudki obsługuje się dość prosto, szkolenie można przejść przy zakupie od razu. Mam tu na myśli te od smove, nie wiem jak jest u konkurencji. Ale tym bardziej polecam szukać takich, na pewno będziecie zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lis 29, 2018 23:46    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Mamy po godzinach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

KluB Otwockich Mamuś  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group