Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

reklama biznesu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Mamy po godzinach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mama.Martyna09

PostWysłany: Wto Lis 29, 2016 12:33    Temat postu: reklama biznesu Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad tym, aby zainwestować w film wizerunkowy, ponieważ słyszałam, że dobrze zrobiony może przyciągnąć wielu odbiorców. Firma na spory plus, są tak naprawdę profesjonalistami w tworzeniu i wykonywaniu filmów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Lis 29, 2016 12:33    Temat postu:

Powrót do góry
Agafia

PostWysłany: Pon Lip 31, 2017 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez wątpienia film reklamowy może okazać się świetnym pomysłem, jeżeli mówimy o promocji marki. Niemniej jednak sama chętnie postawiłabym także na niebanalne gadżety reklamowe. W ofercie Fanatycy Druku możemy znaleźć bardzo fajną ofertę tego rodzaju, a tak konkretnie mam tutaj na myśli druk plecaków reklamowych . Mamy tutaj możliwość wyboru jednej z 3 wielkości nadruku, minimalna wartość zamówienia to jedna sztuka, a przy tym jakość jest tutaj bardzo wysoka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
juju

PostWysłany: Pon Sie 28, 2017 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plecaki i torby reklamowe to świetny pomysł na reklamę firmy, można zamówić takie torby u tego producenta http://www.izisport.pl/produkty.html także z dowolnym nadrukiem. Torby są ładne i solidne więc długo będą służyć i reklamować usługi danej firmy
Powrót do góry
trambo

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2017 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkie pomysły wymienione powyżej są ciekawą i godną uwagi opcją. Oczywiście ważne jest jaki rodzaj reklamy wybierzesz, ale moim zdaniem jeszcze ważniejszy formy jest przekaz, który ona niesie. Obecnie mamy ten problem, że treści reklamowe są wtórne. Nie pozwól na, to żeby twoja taka była. Postaw na profesjonalne projektowanie logo najlepiej przy wykorzystaniu sprawdzonej w tym temacie firmy.
Powrót do góry
Agatona

PostWysłany: Nie Paź 08, 2017 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Różne są formy reklamy i większość z nich na pewno ma sens. Trzeba tylko wykalkulować, czy to się jakoś opłaci. Ja niedawno postawiłam na reklamę na samochodzie zrobioną za pomocy folii carbon 3m https://www.3mcentruminspiracji.pl/ Wyszło naprawdę ładnie i moim zdaniem przyciąga uwagę. Mam nadzieję, że sprawdzi się ta forma reklamy.
Powrót do góry
koronna2

PostWysłany: Czw Lis 16, 2017 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba przyznać, że różne opcje marketingu pozwalają na wzmocnienie pozycji firmy na rynku czy w internecie. Oprócz reklamowania się gadżetami, warto też pomyśleć o współpracy z firmą, która przeprowadzi nam np. kampanię reklamową czy zajmie się pozycjonowaniem. Sprawdzona jest ta firma http://fabrykamarketingu.pl/
Powrót do góry
henia

PostWysłany: Sob Lis 18, 2017 00:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto zainwestować w coś takiego jak kampanie linków sponsorowanych? Może nie u każdego się to sprawdzi, ale ekipa z semsolutions zdziałała u mnie cuda. Jak wcześniej rozważałam zamknięcie firmy tak teraz mam zleceń na pół roku do przodu.
Powrót do góry
Misiak

PostWysłany: Sob Lis 18, 2017 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reklama jest mega istotna dla każdej firmy. Dlatego jeżeli nie wiesz jak się za nią zabrać to skorzystaj z usług profesjonalistów. Ja polecałabym Ci tą http://mobile-plus.pl/ agencję reklamową. Jest to agencja ze Słupska i ma na prawdę dobre opinie klientów Smile
Powrót do góry
zadowolona

PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

reklama jest mega istotna jeśli chodzi o reklamę firmy. Trzeba mądrze w nią zainwestować i na pewno kierować się tym co jest najbardziej nowoczense i dostępne na rynku, np samsung showroom https://www.youtube.com/watch?v=QkB5MlggfbM
Powrót do góry
terenia

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 09:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do samodzielnego pozycjonowania czy ogólnie reklamy online to trzeba być delikatnym i wiedzieć co robić - inaczej można bardziej zaszkodzić wizerunkowi swojej firmy, aniżeli mu pomóc. Jeśli nie ma się odpowiedniej wiedzy i umiejętności w zakresie marketingu internetowego to warto oddać prowadzenie kampanii reklamowych swojej marki profesjonalistom. Jedną z takich firm jest ICB Media Oferta tej firmy dostępna jest na http://www.icbmedia.com.pl/blog
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Lis 30, 2017 09:31    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Mamy po godzinach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: