Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Modne ubrania
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Mamy po godzinach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
koronna2

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2018 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często kupujecie sobie coś nowego? Na specjalne okzje warto pomyśleć o nowej sukience. Widziałam ostatnio suknie koktajlowe. Podobają się wam takie? Są teraz modne. Sporo osób je wybiera. Na jakie okazje zakładacie suknie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Kwi 18, 2018 11:26    Temat postu:

Powrót do góry
Ewa

PostWysłany: Sro Maj 16, 2018 09:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupuję coś nowego tylko wtedy jeśli tego potrzebuję. Po co zawalać szafę ubraniami, a później większości nawet nie ubierać ? Robie zakupy raczej sezonowo, dlatego wolę sklepy z konkretnym asortymentem, jak ten tu > https://born2be.pl/ Mogę od razu wybrać sobie buty letnie, bo też nie mam, a Born2Be oferuje spory wybór również obuwia, więc na pewno znajdę coś dla siebie. Mają w ofercie darmową dostawę, więc nie musze martwić się o koszty wysyłki. Robiliście zakupy w tym sklepie ?
Powrót do góry
kitti32

PostWysłany: Sro Maj 23, 2018 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koronna - według mnie tego typu https://blog.papilion.pl/sukienki-koktajlowe-wybierz-model sukienki koktajlowe są ponadczasowe. Sprawdzą się i jako letnie sukienki do pracy, i jako sukienki na eleganckie wyjście. Także rozumiem Twój zachwyt tymi sukienkami.
Powrót do góry
Mateo 77

PostWysłany: Sro Maj 23, 2018 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat jeśli chodzi o modne i nowoczesne ubrania, to ja wyszukuję je najczęściej w internecie. Nie da się ukryć, że to najlepszy sposób na znalezienie takich rzeczy, jakie będą dla Was idealne. Sprawdzając na Furgonetce jak wypada inpost cennik stwierdzam, że to bardzo korzystne rozwiązanie. Powinniście sami się o tym przekonać Smile
Powrót do góry
Radosna

PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o męskie ubrania, to zdecydowanie powinniście zapoznać sie z ofertą sklepu DSTREET. Można tam dostać i fajne koszulki i spodnie męskie, wygodne i takie najprawdę robiące wrażenie. Nie jednokrotnie kupiłam tam coś dla męża i nosił z dumą. Zostawię Wam tutaj link https://dstreet.pl/pol_m_ODZIEZ-MESKA-148.html do tego sklepu, naprawdę warto się zapoznać z tym, co oferują.
Powrót do góry
ameri

PostWysłany: Wto Lip 24, 2018 09:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się o sklep https://www.modi4moda.com/ chciałam zapytać. Przeglądam ich ofertę i widzę, że sukienki letnie od 15zł nawet można już kupić, a wiekszość z nich jest fajna pytanie jak z wysylka czy ktoras z Was cos od nich zamawiala?
Powrót do góry
kostuer

PostWysłany: Pią Lip 27, 2018 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli interessuą Cię sukienki, to poszukaj na Merg.pl. Tam znajdziesz piękne modele, takie jak:

Ten konkretny model kosztuje niecałe 100zł. Jest w tym sklepie mnóstwo pięknych i tanich sukienek Smile
Powrót do góry
Mirianda

PostWysłany: Sro Sie 15, 2018 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najłatwiej w sumie znaleźć wiele modnych propozycji ubrań i butów w sieci. Ja to już przyzwyczaiłam się do takich zakupów, doskonale wiem jaki mam każdy wymiar, przez to nie mam aż tak wielu zwrotów Smile Z butami już wgl nie mam problemu. W sklepie https://butymodne.pl/eleganckie-klapki-damskie-c19917.html jest darmowa dostawa i zwroty
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Sie 15, 2018 10:41    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Mamy po godzinach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: