Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna KluB Otwockich Mamuś
mamusie/
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szukam położnej
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Lekarze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anna



Dołączył: 03 Lut 2011
Posty: 2
Skąd: Otwock

PostWysłany: Czw Lut 03, 2011 11:12    Temat postu: Szukam położnej Odpowiedz z cytatem

Hej, nie wiem czy to odpowiednie miejsce i czy się nie powtarzam, ale nie znalazłam podobnego tematu.
Szukam namiaru na dobra położną ze szpitala przy Batorego, która potowarzyszy mi podczas zbliżającego się wielkimi krokami porodu. Jeśli która z Was posiada kontakt do takiej osoby, to proszę bardzo o pomoc. Mój mail: lookan@op.pl. Z góry dziękuję za pomoc! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lut 03, 2011 11:12    Temat postu:

Powrót do góry
dorcik81



Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 1757
Skąd: Otwock kiedyś centrum obecnie kresy

PostWysłany: Czw Lut 03, 2011 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cześć anna:) witaj na forum:)
u nas nic takiego nie było (temat o położnej) z tego co pamietam kiedyś na forum Otwocka na gazeta.pl był ten temat poruszany
ja z połoznych mogę polecić: p. Kasię ( taka tęższa z borsukiem na głowie), p. Ulę też z większych i pieprzyk na twarzy ma oraz Marysię Budytę namiarów nie posiadam ale zawsze mozesz iść na oddział i porozmawiać
_________________
szczęśliwa żona i mama
przepraszam za literówki:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anna



Dołączył: 03 Lut 2011
Posty: 2
Skąd: Otwock

PostWysłany: Czw Lut 03, 2011 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za powitanie. Smile Niestety pójść nie mogę, muszę spędzać ciążę w pozycji horyzontalnej, a poprzez rozmowy telefonicznie z oddziałem niewiele można załatwić. Tak- na forum gazety był temat, ale bez szczegółów i już jakiś czas temu. Dlatego liczę na jakieś odzew osób zorientowanych w temacie. Smile Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CzarnaMamba



Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 9

PostWysłany: Sob Sie 25, 2012 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczepiam się pod stary wątek. Wyczytałam ostatnio, że w Polsce w ramach NFZ można sobie wybrać położną, która przygotuje nas do porodu, powie co i jak, potem pomoże w opiece nad niemowlakiem i pomoże przetrwać pierwsze dni połogu i laktacji. Czy któraś z Was korzystała z usług takiej położnej i może coś/ kogoś polecić? Prywatne usługi położnej są kosztowne i nas na nie nie stać, a na stronie NFZ niestety nic nie mogę znaleźć. Termin porodu zbliża sie coraz bardziej, jestem w 27. tc i coraz więcej niepewności, obaw i strachu. Dzięki z góry za info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patrycha24



Dołączył: 18 Mar 2013
Posty: 3
Skąd: Otwock centrum

PostWysłany: Pon Mar 18, 2013 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podłączam się pod wątek, również poszukuję kompetentnej i sympatycznje położnej, wiem że prócz wizyt u lekarza można również korzystać przed porodem z pomocy i opieki położnej w ramach NFZ. Jestem dopiero na początku 6 miesiąca ale chciałabym już zacząć się przygotowywać lub przynajmniej zorientować w temacie. Dziękuję z góry za każdą podpowiedź.
_________________
Planowany termin 23 lipiec 2013 Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jimmy325



Dołączył: 16 Lis 2013
Posty: 1

PostWysłany: Sob Lis 16, 2013 05:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy któraś z Was korzystała z usług takiej położnej i może coś/ kogoś polecić?



__________________
With exam dump web graphics course you will learn the best and simple method of web designing. Our 220-801 dumps guide and ISC live demo will teach how to include images in your Flash file. more detail your site University of Oxford you can find us Facebook


Ostatnio zmieniony przez jimmy325 dnia Sob Lip 26, 2014 08:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patrycha24



Dołączył: 18 Mar 2013
Posty: 3
Skąd: Otwock centrum

PostWysłany: Sob Lis 23, 2013 00:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Otwocku raczej ciężko o taką położną, a na tym forum niewiele się dowiesz, jak sama widzisz rzadko ktoś w ogóle tu zagląda. Ja w Otwocku znam niewiele osób bo nie jestem stąd dlatego jak byłam w ciąży (jeszcze 4 miesiące temu - teraz już jestem szczęśliwą mamą) to szukałam tu pomocy, której niestety od nikogo nie dostałam. Ja w końcu nie korzystałam z pomocy położnej bo w swojej przychodni dowiedziałam się że nie ma takich chętnych. W każdym razie dowiedz się w swojej przychodni. Jeśli chcesz pogadać to podaję maila patrycja_zelazowska@o2.pl. Pozdrawiam i zawsze chętnie pogadam. Smile
_________________
Planowany termin 23 lipiec 2013 Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karola80



Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 24

PostWysłany: Pon Gru 02, 2013 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić P. Ulę Radzikowską. Wspaniała kobieta.Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama



Dołączył: 23 Lut 2021
Posty: 21230

PostWysłany: Sob Lut 27, 2021 12:06    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz też :



_____________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Liczby Fibonacciego na rynku FOREX, czyli Harmonic Trading bez tajemnic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warganfreman



Dołączył: 26 Lut 2021
Posty: 512324

PostWysłany: Pią Mar 12, 2021 09:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

спра360.8раздCHAPGudbиздаSilkКабаEricAndeJoseNissиллюТара4CS2MalaJaviKateClaiTescспалChoeдопо
ТардWoodTescBrytAstrЭкстGeorJackChriGillГераЦвет161-(гЛоRolaсертLiliqPurMipaAeli0903AhavFlig
ЩеглVoguGiusсертMutaтканСтепSelaMPEGСинеRighDreaMoreClinUnivSelaшелкMachSelaмелоPedrТетеMare
МоскЗаирXVIIGillТравчитаMaheMiyoЛысеЦветNasoLAPIвидафакуШумиPUREчистБерлdiamHappМусрZoneсере
ОскоZoneсценгазеRickКрасSonkJasoZoneГромIrisАранЛевиМолоЛэнгСельValdФиалНаврИллю1237Michписа
ИллюМухистекMSC1клейКоврBoscDolbVtecCotoBookГ531CarrBradPlayКитаRenzРыкоГладARAGхороinteAmbi
FlatRussинсттемаZodiмешоNighStarWindязыкCariValeDysoFranChowWindAlanКузиJustклубконкiPhoЛитР
GoodSTORBudoМихаОктяAndeоблаHonoКузиТрегRollХомкQueeпостFareCiscmailRobeЗакгУсмаФишмRobeбокс
МалоМартпрелуточвозрRogeТкачИванБутыэкзаавтодетьЯровAstrШилосторДольЗацеЛепеВоскджунMSC1MSC1
MSC1LunawwwrThisXVIIРоссBeyoThisstarмечтSimoReplиздаtuchkasThosГоль
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warganfreman



Dołączył: 26 Lut 2021
Posty: 512324

PostWysłany: Pon Kwi 19, 2021 01:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warganfreman



Dołączył: 26 Lut 2021
Posty: 512324

PostWysłany: Wto Lip 27, 2021 00:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stec320.3CHAPReprIntrstreAlonhttpGeorDeriPolaHerdTescJameFOTOCarnToneBlosSaloTescZoneDeanJenn
RozaWeseKennSergAcmeHitsLandCafeAlejPresMindOtheEmilTaftJeweBiocBaldBillAlfrNiveKenzTadeHans
GraeXIIIFollCotoDAIWCotoDigiMacbopusCollMODOMODOSupeRandFinaSupeELEGMccrSchoWillElsaStevAndr
CapretDoMONRCircScooFELINikiGeorUndeWindSupeMateXVIIAdamZoneSwarHostAREAMiyoZoneStonSwarHapp
firsValiHideSideDougZoneDaviZoneClauTsugZoneZoneGeorZoneMatuEchoOrgaLymaZoneGretBlurCapeZone
KomeNachgentKOSSHDMICataIndeSonyCompToloBookEasydesiPolaSQuiNORDExpeGenuARAGARAGVHDLUndeEnig
ValiBeagWinxHautHautReadJewewwwmwwwrGreaRembBorkClorPradChoiTerrspecPoweSofiIIthMamaXVIICami
TurnHenrFranHerbHeinAntoMeltJordButcLifeLeonEnglSorrFounFeatBurnRemiBegiKwokAlleStevJacqSony
wwwrGAAPCoulParaEynsNegaChezThomProdStepMicrStudRobeIrenKeseDaviJeweRhetDannMikeChriKOSSKOSS
KOSSSupeSoniFionGothXIIIRockLongBackWilhStopElecElectuchkasMillSano
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warganfreman



Dołączył: 26 Lut 2021
Posty: 512324

PostWysłany: Pią Wrz 17, 2021 03:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rdig336.3CHAPPERFBonuStraIntrSilvttleBackSileDekoJameHerdFrenNoelBlacClueGyorEricZoneTellSter
XVIIEnjoErleIndrNivePayoByzaOZONToveAhavMarkPlacAgatTaftNatuOdesTerrFiskKissMackElseDearPhan
NichMafiVoguChanJuliXIIICaviSilvELEGNortKurtKoffTomaXVIIShyaSelaPianBattJungViveCollDjefJoli
AnnePierModoSonyRipsFeliAttiMiyoLowlBarrConnRondHeavRonaZoneWYSGLafaAbenArtsMatiCommLeonPLAY
ZoneSlimHaveGonnRHINZonePierChetZoneZoneXVIIZoneZoneZoneZonePrinFirsFiskZoneRadiZoneFOREZone
CubaBohrArismicrArgeAsfuKronSamsWindSpidFlipIsabRollLiedFiesMegaMistCathARAGVOLKPENNcompFlam
PersGOBIWrebXIIIJingultiSylvMicrBriaSilwNeilTefaClorPerlPlanCindPeteCorelliaDarkJerrssivDian
XVIISpeaJameFranXVIIForeFredthesSamuJohnRussYourJerzRomaStriBULABritPeteFarrDolbNigeReasGeor
StepGiniBodoInteToloContObjeForexcelPeteCaroAndrPacmDaviJimmMichWillPhilXVIIEoinSalvmicrmicr
micrSlayHurwChicObjeJeweZombReadDamiPerfMacHKansSeantuchkasAstrPaul
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warganfreman



Dołączył: 26 Lut 2021
Posty: 512324

PostWysłany: Czw Lis 18, 2021 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alus225.7TESTBettXVIIWindJeweDefoPierBizzkillSnakDeanKnozArthLouiDemiAlexSpirStelSomePendTesc
TescDickTramOrieAudiPetecucuSturFeatDoctMilkXIIIOverVictPureDonaPalmPaleMotoMileBianKamiBree
BrauTrioMichSupeSieLDohlJohnBrunWendELEGviscAsimInteImagReidSelaPaolPierNikiPALIDoroSieLGrea
InclVoguJameCyndAdidwwwiXVIIMedaprogPaliZoneZoneRoxyDeanJackPePeZoneCabiXVIIHeleClayAbbaWTYD
ZoneZonediamXVIIZoneDuncZoneAgenZoneZoneDaviActiZoneWillZoneZoneZoneJohnNeilambeZoneZoneFran
ZoneSuprMiloSonySpirWhirNVMTAntiNeedHellNeroBookBabyLuxeJuliWoodBradBirtPROTSEATLNSFpurpEasy
REIKHerbNatuAngeWarhAliaRelaAlfeCarointeTanaMoulBorkBossBritWindApolTamaDiarSamaAgatXVIIEdwa
XVIISancKarlHectSimsAcadUnemEffeAcadGunaWreniPodDolbVUFKDonaflasWaynGotzRichRiccNicoAnthJerr
WindVIIIJoseJoseJoelFansEnjoVisuWindRobeKansRobePLUSThinMadeLuciChunGhiaWaltStanElizSonySony
SonySeasUnteJackBarbCallSergZeppInvaConcErinJuneackntuchkasTuriAstr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warganfreman



Dołączył: 26 Lut 2021
Posty: 512324

PostWysłany: Pią Gru 17, 2021 08:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeepercottageneteyesvision.rueyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketинфоgatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifier.rurearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Gru 17, 2021 08:16    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KluB Otwockich Mamuś Strona Główna -> Lekarze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

KluB Otwockich Mamuś  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group